2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Doğru ben maaştan hep gram alırdım zaten devam edeceğim . Zaten evlilikten sonra olan biten her şey ortak sayılıyor mahkemede . Umarım ortada olan biten bişey yoksa unuturum çabucak çok üzülüyorum çünkü

Kızlar bugün acildeki dr alttan elle muayene yaptı keşke izin vermeseydim ya bu acilmaya erken doğuma vs sebep olur mu çok pişmanım kafama çok taktım boş anıma denk geldi keşke izin vermeseydim

Kızlar bugün acildeki dr alttan elle muayene yaptı keşke izin vermeseydim ya bu acilmaya erken doğuma vs sebep olur mu çok pişmanım kafama çok taktım boş anıma denk geldi keşke izin vermeseydim
Merhaba, ben Almanya’yım. Hamilelik sürecim boyunca ilk randevudan itibaren alttan muayene olmadığım bir randevum olmadı. Şimdi 33+5 teyim ve sadece alttan elle ( rahim ağzı uzunluğu için sanırım) muayene ediliyorum. Hiçbir sıkıntı olmuyor,buranın normali bu. Kendinizi korkutmayın hiç

Canım çok teşekkür ederim içimi rahatlattın ben ilk kez olunca tedirgin oldum

hayir canim olmaz bisey merak etme son ikidir bana vajinal baktilar dunde vajinal +el soyle dusun iliskisine kaldigi yerden ayni yogunlukta devam edenler var korkma yani

Korkma canım bir şey olmaz doktorlar öyle açılma olsa günü gelen her gebeyi muayene edip doğumu başlatırdik diyorlar neden muayene edildi peki alttan
Canım dedi ki hiç kasılman oluyor mu bende arada oluyor dedim çünkü arada karnım sertleşiyor onu deyince muayane edelim dedi bende tmm dedim boşluğuma geldi sonradan bi korktum keşke izin vermeseydim diye

Kızlar selam nasılsınız ? Benim bugün 32+4 bebek iki gündür aşırı az aşırı hafif hareket ediyor böyle olan var mı? Birazdan acile gidicem doktorum git bi baktır dedi korktum açıkçası. Bebek biraz iri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…