2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar merhaba bir konuda çok korkuyorum kilom şuan 128 115 el hamile kaldım 31. Haftadayım maalesef bunun 24 haftasını yatarak geçirdim. Kilomdan dolayı sezeryandan çok korkuyorum. Varmı benim gibi kilolu olan etrafında bu kiloyla doğum yapan.

İshal 4. Gün devam ediyor, 3 defa serum aldım. Hamilelikte ishal ne zormuş yahu. Muz patates püresi beyaz ekmek nar ekşisi vs bugün de pirinç lapası deneyeceğim. 2 kilo verdim. Yarın Dr randevum var şükür. İshal olup farklı çözüm bulan var mı :)
Nasıl oldun canım geçti mi ishal ? Dr a gittin mi serum falan mı taktırsam ilaç mı yazdırsam bende kararsız kaldım 4. Günüm 🥺

Nasıl oldun canım geçti mi ishal ? Dr a gittin mi serum falan mı taktırsam ilaç mı yazdırsam bende kararsız kaldım 4. Günüm 🥺
4. Günü bekleyebilmiş olman bile iyi. Ben 2. Gün serum taktırdım. Dr um da kendini kötü hissedersen serum almaktan çekinme dedi. 5 gün sürdü ama geçti. Bugün rahat yemeye başladım.Serum alınca nefes alışım halsizliğim düzeldi. Bence bekleme serum al. Vücudun baya susuz kalmış olmalı. Geçmiş olsun

4. Günü bekleyebilmiş olman bile iyi. Ben 2. Gün serum taktırdım. Dr um da kendini kötü hissedersen serum almaktan çekinme dedi. 5 gün sürdü ama geçti. Bugün rahat yemeye başladım.Serum alınca nefes alışım halsizliğim düzeldi. Bence bekleme serum al. Vücudun baya susuz kalmış olmalı. Geçmiş olsun
Çok sağol canım sen acile mi gittin yoksa farklı bi bölüme mi ?

Kaçinci.haftada ortaya cikti.10 gun geride oldugu karin cevresinin,bende hep korkuyorum direnc olcak diye,hep.kan.sulandirici kullaniyom.zaten
Direnç detaylı ultasonda çıktı 20. hafta, AC değeri 31. hafta geriden gelmeye başladı. Karın çevresi durumu genelde 30. haftalardan sonra ortaya çıkıyormuş, ona göre sezeryan yada normal doğum kararı verebiliyor doktor

gunde 3 kere muz yiyorum ya peynir sut tuketiyorum niye boyle oldu anlamadim hizli buyumeye girdikte tukettiklerim mi yetmedi acaba
Tekrar kontrolün ne zaman ? Bence o zaman sorun olmadığını göreceksin. Zaten 30 dan sonra çok kilo almaya büyümeye başlıyorlar bir anda büyür hiç merak etme 😘

Canımm sağlıcakla kavuşun inşallah her şey yolunda gidecek hiiç merak etme 🥰 grubumuzun ilk bebişiii sağlıcakla gelsin inşallah 🙏🏻❤️

Siz sağlıcakla kavuşun da canım benim inşallah her şey gönlünce hallolur merak etme 🥰 dualarım seninle🙏🏻

Ben de çok nefes darlığı yaşıyorum özellikle yattığımda ciğerimde batma ve baskı hissi oluyo çok kötü bi his. Bugün ciğerimin sağ alt kısmına bıçak saplanır gibi oldu nefes aldıkça baya korktum
Amin inşallah canım🙏🏻🙏🏻💕

Bu hesabı uzun zamandır takip ediyorum kendisi gıda mühendisi, siveno daki potasyum allum için sentetik ve zararlı bi madde değildir demiş, bikaç gün önce grupta konuşmuştuk ya atayım dedim kızlar
Ayyy Umarım ya valla neye inanacagimizi şaşırdık birisi der alüminyum birisi der değil diye piyasada kullanabileceğimiz başka ürün yok zaten nerdeyse çok sağol canim. Benim izlediğim de gaye pursoken isvicrede çalışıyormuş la roche posayda kimyagermis.bu erdem öneri ben de beğenerek takip ediyorum ama güveniyorum adama.

Yani her türlü araştırdım ofise kapı komşu iş yerlerine gittim kaıdnlarla konuştum özellikle senin kocandan yana bişey görmedik o kadın sizin elemanla görüşüyordu bazen dediler. Ama kadının anormal olduğunu da söylediler kadının niyeti kötü benimkisinin de belli değil. Ne telefon kaydı ne bir kanıt yok. İki kadın gidip akşam vakti oturmuşlar. İş yeri komşusu bir de kadın. Belki bu oturmanın devamı kötü gelirdi bilmiyorum. Belirsiz bir durumda da evliliği bitirecektim adam gelmedi avukata gittim vekalet vs ama sonra bekleyince kanıt aradım bulamadım kaldım öyle. Çocuklar da baktım değişti kötü durumda onlarla ilgilenip aramızda kalmayı başardı. Ayrılmadık ama ben güvence de vermiyorum tek hatasına bakar o da anladı bunu zaten. Bu arada çıkar paramı arabamı alcam dedim sıfır araba aldım 2 milyona artık aman eksik olsun kafasından çıktım . Şimdi çocukları tatile getirdik. Devam edeceğim şimdilik iyi kötü gidiyor unutmuyorum olanları her fırsatta burnundan getiriyorum. Razıymış beyefendi. Yapmadığım birşey için evliliğimi bitiremem vs Allah bilir ne olduğunu ben çözemedim ama artık gözüm üstünde nereye kadar bakalım.
İyi yapmışsın bence de kendin ve çocukların icin belki de gerçekten hiçbir şey yoktu ama artık böyle bir karar verdiysen vardıysa bile unutmaya çalış buarada da kendine birikim yap mutlaka ufak ufak bu dünyanın bin türlü hali var neler duyuyoruz mutlaka kendine birikim yapmaya başla derim ben dursun bir kenarda illa lazım olacak diye bir şey yok hiç olmadı çocukların için zaten.

L lawyerr16
Tam olarak aynısını yaşıyorum böyle sanki kalbim kan pompalamıyor o an çok değişik bir his
Ben de yaşıyorum bi de özellikle sabahları tansiyon düşmesi şeker düşmesi gibi halsizlik yaşıyorum hele kahvaltıyı biraz geciktirdiysem çok kötü oluyorum ama tansiyonum normal anlamadim hiçbir şey bu işten. Mesela muz yiyorum süt ceviz falan yaninda da cok gecikmiyim kahvaltı hazır olana kadar diye şekerim düşmüştür belki diye o bile fayda etmiyor hep aynıyım ta ki adam akıllı her seyi yiyip sonrasında biraz dinlenene kadar. Sonra geçiyor. Anlamadım.

Direnç detaylı ultasonda çıktı 20. hafta, AC değeri 31. hafta geriden gelmeye başladı. Karın çevresi durumu genelde 30. haftalardan sonra ortaya çıkıyormuş, ona göre sezeryan yada normal doğum kararı verebiliyor doktor
Dirençte 30 muymuş riskli hafta canım? Benim de var iki damarda da, normalde önden ve karın bölgesinden iri gidiyordu ama korkuyorum 30 u geçtim gerilik olur mu kilosun da diye yarın kontrolüm var bakalım

X