2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Malesef kesiminin biri delinmiş o da sızıntı yapıyormuş.Yarin tam 31 haftalık oluyoruz.Ilk önce 32.haftayi sonra 34'u zorlayacaklar.Yani doğuma kadar hastaneden çıkamıyorum.Oysaki daha yapılacak çok işim vardı ne gecelik ne pijama hiçbir sey alamadan hastaneye yattim

Sağlıkla gelsinler, sen de sağlıklı ol da gecelik pijama önemli değil. Getiren biri olur elbet. 34 ü bulsa süper olur. Ciğer geliştirici yaptılar sanırım. Allah kolay geçirsin. Ne zor günler , daha güzel günler gelsin inşallah

Sen ve bebeğin iyi olunda kendinş de bebeği de bez parcasına sarsan yeter Rabbim zorlanmadan nasip etsin sağlıkla sıhhatle inşallah

Sag salim kucaklarına al da canım pijama kolay hal.olur alırlar yıkarlar utuleyip getiriri yakinin dualarımız seninle canım

Canım hiçbirşeyi dert etme stres yapma. Bebeğine sağlıkla kavuş gerisi hepsi hallolur şeyler.

Canım bebişler sağlıkla gelecek inşallah, ikizler de erken doğum olabiliyormuş zaten, pijamayı falan boşver inşallah oğlan ve kız sağlıkla kucağında olurlar, hiç kötüyü düşünme

Haftaya Salı’ya gün verdi, aslında o bile zar zor eşim Pazartesi gelecek dedim. Yani anlayacağınız kızlar benim kız erkenden geliyor
bayadır girip okuyamıyordum ilk bebiş geliyor demek maşallah artık erken sayılmaz zaten akciğer gelişimi de tamamlanmış oluyormuş 34.haftada. güzel haberlerini bekliyoruz çok güzel geçsin herşey

ben de kendime gelemiyorum yemekten sonra resmen baygınlık oluyor tansiyonum düşüyor gibi hissediyorum sonrasında yatınca zaten uyuyakalıyorum uyanınca biraz kendime gelmiş oluyorum ama sürekli bu durumla cebelleşiyorum çok zor duştan sonra da aynı şey oluyor bacaklarım şişiyor ayakta duramıyorum yine hop yatağa eşimle biraz dışarı çıkalım dedik tövbe mahvoldum azcık yol bile tüm günümü zehir etti , tatile ve uzun yola çıkabilenler maşallah size benden geçmiş haftaya baba oğul bizimkileri gönderiyorum tatile, uçak yolculuğu artık yasak bana 35. hafta oluyor. O 1 haftada da ben sakin kafa herşeyimi toparlarım
Geçmiş olsun yaaa benim sadece oturup kalkarken batma hissi gibi ağrı oluyor değişik bi şekil merak ettim olan var mı diye
bel ağrısı var batma hissi var herşey var bu aralar

Sağlıkla gelsinler canim her şey hallolur yeter ki siz iyi olun

Geçmiş olsun canım bebişler ikizmiydi

Çarşamba bir iki dinlenmeyle Mersin’e 7 saat yol geldim . Yarın da döneceğiz inşallah. Bir sıkıntı olmadı şükür bir de iki çocuk var yanımda ekstra tabi

Sağlıkla kucağına al inşallah bunların önemi kalmayacak .. dilediğini doğunca da alır yaparsın . Artık online her şeyi satın alabiliyoruz nasılsa

Hastanede güvenli olursunuz en azından bebek gibi bakarlar üçünüzede, insallah sonu cok güzel olacak canım benim varsın pijamanda istediğin gibi olmayıversin sen ve kuzular sağlıklı olunda. Dualarım sizinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…