2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Sende öğretmen miydin canım. Benimki tam okulun kapanması itibariyle başlıyor izin çalışır raporu alabilirssem deneyeceğim

Akşamları yemekten sonra bana da bi baygınlık geliyor 1 saat falan yatıyorum da öyle kendime geliyorum..
Sıcaktan mı çok mu yiyorum bilemedm

Kızlar selam bugün 30+4 üz beyaz kremsi akıntıyla kasık ağrım var hafif ama neden oluyor Allah korusun

Kızlar selam bugün 30+4 üz beyaz kremsi akıntıyla kasık ağrım var hafif ama neden oluyor Allah korusun
Benim hamileligin başından beri akintim var hep 28 den sonra iyice arttı enfeksiyon veya farklı bir durum yok. Doktor normal demişti. Ama sende kasik agrisi var ise enfeksiyon olabilir belki bir tahlil yaptır istersen

Öyle bir şey yok diyemezler ilk 28 gün bütün hastanelerde ücretsiz bakmak zorundalar ücret talebinde şikayette bulunabilirsiniz

Sağlıkla gelsin canım herşey yolunda gidecektir inşallah stres olma keyfine bak sadece kavuşuyorsunuz

Çok sağ ol canım benim elimden geleni yapıyorum

Sağlıkla kavuşun inşallah arkadaşım her şey güzel olacak ben inanıyorum zaten 34 olmuşsun bile hiç korkma sağlıkla gelsin prenses
İnşallah bakalım olumlu düşünmeye çalışıyorum sağlıkla gelsin

Enfeksiyon olabilir mi acaba korkmayın uygun olursa idrar tahlili verin
Evet ptesi randevumda vereyim bir
Benim hamileligin başından beri akintim var hep 28 den sonra iyice arttı enfeksiyon veya farklı bir durum yok. Doktor normal demişti. Ama sende kasik agrisi var ise enfeksiyon olabilir belki bir tahlil yaptır istersen
Benim de hep var aslında da kasık ağrım yoktu hiç ptesi doktora gideceğim randevumuzda vereyim tahlil
Hep çok akıntım vardı doktorum da hep normal dedi sadece bu hafta denize girdiğim için olmadı iyi geldi sanırın
Canım benim de vardı hep oldu ama kasık ağrısı eklenince, söylemesi ayıp dün eşimle ilişki olmuştu acaba o mu etkiledi diyorum

Haftaya Salı’ya gün verdi, aslında o bile zar zor eşim Pazartesi gelecek dedim. Yani anlayacağınız kızlar benim kız erkenden geliyor
ayh duygulandiiim aglamicam aglamicam aglamiiicam saglikla gelsin guzellik hersey yolunda gitsin sorunsuz kavus bebisine insallah

Ben de bugün 30+4’üm , benim de son bir kaç gündür akıntım çok arttı , tahlil sonucunu aldım annem yorumladı , az lökosit çıkmış ama bakteri üremesi yok, bu haftalarda mesaneye basınç olduğundan tam boşaltım olmuyormuş o sebeple hafif enfeksiyon olabilir dedi, bence sen de baktır , ben de kendi doktorumu bekliyorum yorumlaması için ama endişelenecek bir durum yok dedi annem..

Canim idrar tahlili dimi ? Ayin 10 unda verdim aslinda 2 tane idrar tahlili bir sey yoktu doktora soylucem tekrar ptesi, ben iste biraz iliskiden de suphelendim kizlar yazmisti sanki enfeksiyon olabiliyor diye. Allah korusun hepimizi çok sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…