2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben yıkamasını da bitirdim yerleştirdim odasına 1.5 hafta sürdü ya ama ütülemedim ben , kurutmada kuruttum hemen katladım ve ay ay ayırıp vakumlu poşetlere koydum . Benim kızın da 2 yaşına kadar kıyafetleri hazır ben aldım , annem aldı , sonra görümcem verdi , derken tüm kıyafetler hazır oldu

Kızlar kan sulandırıcı hap ve iğne kullananlar doğum şekliyle ilgili doktorlarınızla konuştunuz mu? Ben dün konuştum büyük bir ihtimalle planlı sezeryan doğum yapacağım sizler ne düşünüyorsunuz?

Hic korkma canım herşey çok güzel olucak Kızına erken kavusuyorsun ne güzel hep güzel şeyler düşün canım bazen planlandığı gibi olmuyor hayat en doğru ve sağlıklı kararı doktorun vermiş canım şuan kaç haftalık canım Allah sağ salim kucağına versin canım hepimizin de grubumuzun ilk bebegi ha bir ay erken ha bir ay geç farketmez sağlıkla gelsin yeter

Ben canım, günde iki iğne bir hap içiyorum doğuma bişe konuşmadık biz daha

Aynen öyle ben de tek odaklandığım şey yeterki sağlıklı olsun başka bir şey istemiyorum erkenden kavuşacağım için mutluyum ama ister istemez insan tabii ki tedirgin oluyor
Bugün tam 34 haftalığız

Aynen öyle ben de tek odaklandığım şey yeterki sağlıklı olsun başka bir şey istemiyorum erkenden kavuşacağım için mutluyum ama ister istemez insan tabii ki tedirgin oluyor
Bugün tam 34 haftalığız
Hiç korkma canım sağ salim kavuşacaksin bebeğine 34 haftalık doğup küveze girmeyen arkadasimin bebeği var iki kilo doğmuştu oda şuan evinde iki hafta oldu doğum yapalı

Ben dün 5-6 saatlik yol geldim vala pert oldum iki çocukla zor oluyor bu haftalarda yolculuk.

canım benim hayırlısı olsun nasılsınız gittin mi bugun?

Hiç korkma canım sağ salim kavuşacaksin bebeğine 34 haftalık doğup küveze girmeyen arkadasimin bebeği var iki kilo doğmuştu oda şuan evinde iki hafta oldu doğum yapalı
Ay inşallah ben de öyle olayım başka hiçbir dileğim yok yeterki sağlıklı gelsin kızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…