2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben yıkamasını da bitirdim yerleştirdim odasına 🫣🫣 1.5 hafta sürdü ya ama ütülemedim ben , kurutmada kuruttum hemen katladım ve ay ay ayırıp vakumlu poşetlere koydum . Benim kızın da 2 yaşına kadar kıyafetleri hazır 🤪 ben aldım , annem aldı , sonra görümcem verdi , derken tüm kıyafetler hazır oldu 😊

Kızlar kan sulandırıcı hap ve iğne kullananlar doğum şekliyle ilgili doktorlarınızla konuştunuz mu? Ben dün konuştum büyük bir ihtimalle planlı sezeryan doğum yapacağım sizler ne düşünüyorsunuz?

Çok teşekkür ederim kızlar inşallah iyi olacak, korkmuyor değilim endişeliyim bakalım sakin olmaya çalışıyorum bebeğim çok minik gönül isterdi daha uzun kalsaydı🙏🏻 ama buna da şükürler olsun gelebilecek son noktadayız
Hic korkma canım herşey çok güzel olucak Kızına erken kavusuyorsun ne güzel hep güzel şeyler düşün canım bazen planlandığı gibi olmuyor hayat en doğru ve sağlıklı kararı doktorun vermiş canım şuan kaç haftalık canım Allah sağ salim kucağına versin canım hepimizin de grubumuzun ilk bebegi ha bir ay erken ha bir ay geç farketmez sağlıkla gelsin yeter 🤲🌸

Kızlar kan sulandırıcı hap ve iğne kullananlar doğum şekliyle ilgili doktorlarınızla konuştunuz mu? Ben dün konuştum büyük bir ihtimalle planlı sezeryan doğum yapacağım sizler ne düşünüyorsunuz?
Ben canım, günde iki iğne bir hap içiyorum doğuma bişe konuşmadık biz daha

Hic korkma canım herşey çok güzel olucak Kızına erken kavusuyorsun ne güzel hep güzel şeyler düşün canım bazen planlandığı gibi olmuyor hayat en doğru ve sağlıklı kararı doktorun vermiş canım şuan kaç haftalık canım Allah sağ salim kucağına versin canım hepimizin de grubumuzun ilk bebegi ha bir ay erken ha bir ay geç farketmez sağlıkla gelsin yeter 🤲🌸
Aynen öyle ben de tek odaklandığım şey yeterki sağlıklı olsun başka bir şey istemiyorum erkenden kavuşacağım için mutluyum ama ister istemez insan tabii ki tedirgin oluyor🥺
Bugün tam 34 haftalığız☺️

Aynen öyle ben de tek odaklandığım şey yeterki sağlıklı olsun başka bir şey istemiyorum erkenden kavuşacağım için mutluyum ama ister istemez insan tabii ki tedirgin oluyor🥺
Bugün tam 34 haftalığız☺️
Hiç korkma canım sağ salim kavuşacaksin bebeğine 34 haftalık doğup küveze girmeyen arkadasimin bebeği var iki kilo doğmuştu oda şuan evinde iki hafta oldu doğum yapalı

30 lu haftalardayiz artik ,haftaya hastane çantami yavaş yavaş hazirlayayim,bakalim ilk dogumu kim yapacak aramizda :) ilk kizimda gruptakiler teker teker dogurmustu,her gun bi dogum haberi aliyoduk,agustosta başlar bizimde artik ,bu haftalardan sonra sehirler arasi yolculuga nasil bakiyosunuz kizlar,ben edirneye gidicektim haftaya vazgectim
Ben dün 5-6 saatlik yol geldim vala pert oldum iki çocukla zor oluyor bu haftalarda yolculuk.

Kızlar selam bugün doktor kontrolü vardı, 33+1 olmuşuz. Bebiş 1.950 gr. Kilosu her şey çok iyi dedi suyun çok güzel dedi ama bebeğin kesesi dikişlere dayanmış artık. Bu şekilde çok fazla fazla bekleyemeyiz dedi. Bugün NST’de hiç Sancım çıkmadı. Eğer çıkmış olsaydı bugün bile sezeryana alırdım dedi. Cuma günü tekrardan çağırdı. Çantanla gel her ihtimale karşı perşembe gece 12’den sonra hiçbir şey yeme dedi. Rahim ağzım 11 mm düşmüş.
Dikişler patlamaz ama suyun gelirse kanaman olursa bebek gelmek için zorlar ondan dolayı rahim ağzını parçalar dedi. Böyle bir riske girmek istemiyorum dedi.
Ne hissedeceğimi bilmiyorum biraz kafam karıştı, eşim ayın 20sinden 24’üne kadar yurtdışında. Sanırım bu da beni tedirgin ediyor. Maksimum 36. haftayı görürüz dedi daha fazlası imkansız dedi.
Ne hissetsem bilemiyorum🥺
canım benim hayırlısı olsun nasılsınız gittin mi bugun?

Hiç korkma canım sağ salim kavuşacaksin bebeğine 34 haftalık doğup küveze girmeyen arkadasimin bebeği var iki kilo doğmuştu oda şuan evinde iki hafta oldu doğum yapalı
Ay inşallah ben de öyle olayım başka hiçbir dileğim yok yeterki sağlıklı gelsin kızım🙏🏻💕

X