2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Oturduğum yerde nefes nefese kalıyorum artık baskıdan :KK70: sıcakkk çok sıcak nefes alamıyorum şişiyorum hayırlısıyla doğuralım havalar azcık serinlesin en sıcak yaza denk geldik.
Ben yarın çalışabilir raporu alacağım bayram ve sonraki haftamda geleceğim 34+0 çalışamaz alacağım. Temmuzdan itibaren klimanın altında yatmaca :)

Günaydın teyzoşlar🥰🥰🥰🥰 biz şimdi nst'ye gireceğiz 💌
IMG-20240613-WA0005.jpeg

Hayır maalesef 1 yaşa kadar da hepsini yıkamıştım ütülemesem yıkardım ama ütüledim bir de :KK43: artık yavaş yavaş giydirdikçe yıkayacağım zaten sürekli kirlenecek :) yeni aldıklarımı da dalinden devam edeceğim. Hep kışın aldığım için çocuğun yeni doğan zamanına kısa kol 2-3 body var hep uzun kol almışım :KK70: dün kısa kol aldım bari onları yumuş yumuş yıkarım
aynen ben de öyle düşündüm nasıl olsa sık sık kirlenecek birer kere giysinler öyle ☺️

Oturduğum yerde nefes nefese kalıyorum artık baskıdan :KK70: sıcakkk çok sıcak nefes alamıyorum şişiyorum hayırlısıyla doğuralım havalar azcık serinlesin en sıcak yaza denk geldik.
Ben yarın çalışabilir raporu alacağım bayram ve sonraki haftamda geleceğim 34+0 çalışamaz alacağım. Temmuzdan itibaren klimanın altında yatmaca :)
Gece yatınca nefes alamıyorum. Klima da kuru hava gibi oluyor bunalıyorum altında. Kışın doğurmak rahatmış, yaz zor geçiyormuş yahu

Gece yatınca nefes alamıyorum. Klima da kuru hava gibi oluyor bunalıyorum altında. Kışın doğurmak rahatmış, yaz zor geçiyormuş yahu
Martta falan doğurmak lazımmış :KK70: serinlerde hamilelik geçirip ilk emzirme zamanları da serinde olurdu :) çocuk kendini toparlayınca havalar ısınıyor denize havuza da sokulur şimdi doğuracağız o sıcakta koyun koyuna emzirme dönemi :)

Kızlar merhabalar ben yarın 33+0 oluyorum taşınmadan dolayı 3 haftadır doktora gidemiyorum bu haftalardan sonra kontroller ne sıklıkta olacak

Bende anlamadım korktum sordum 30+4deyim artık her gelmende isteyeceğiz dedi bekliyorum şimdi nasıl bişey hiç bilmiyorum da 🤦🏻‍♀️
dra göre değişiyor demek birşey yoktur bir kaç kişi yaptırmıştı burada 🌸
Peki benim doktorumun 36dan sonra nst ye gireceksin demesi hahaha :KK70: hocam doğurayım öyle gireyim nstye diyecektim :KK70:
benimki de hiç bahsetmedi bile. doğumu da 1 hafta ileri ağustos ilk haftasına atınca umudum kalmadı daha çok var diye çıktım zaten 😅

sıcakları 1 ay çekcez eylül serin. mayıs sonu doğum yaptım 3 ay sıcakta emzirirken her emzirmede 1 lt de ben su içtim 😅 şimdi yine iyi bence 1 ay sabrederiz

Bildiğim kadarıyla 2 haftada bir gitmen lazım canım normalse her şey. Sonlara doğru her hafta
Teşekkür ederim inşallah doktoru ayarlayabilirim hayırlısıyla ilçe hastanesinde kullandığım kan sulandırıcıyı bile yazdıramadım raporlu olduğu halde sana bakamayız dediler canım sıkıldı baya

dra göre değişiyor demek birşey yoktur bir kaç kişi yaptırmıştı burada 🌸

benimki de hiç bahsetmedi bile. doğumu da 1 hafta ileri ağustos ilk haftasına atınca umudum kalmadı daha çok var diye çıktım zaten 😅

Sen 30+4sen 31 sin artık. 32de falan başlayan oluyor tamamen doktoruna bağlı bence zararı yok girmenin deneyimlerini bizimle de paylaş :)

Teşekkür ederim kızlar ben unuttum tüp bebek ya sanırım ondan dikkatli ve temkinli gitmek istiyor doktorum. Hep özel bebek deyip duruyor bana geçmiş mücadelemi bilgi için bende hemen paniklenmeye hazırım

X