2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben de canım ya 38 ı göreyim hayırlısıyla bitsin bu hamilelik istiyorum. Böyle deyince öyle söyleme falan diyorlar da ben bebeğimi istemiyor olabilir miyim hamileliği sevmedim

Benimde gece biraz karnıma sancı girdi sabah kalktığımda biraz süt gelmiş korktum biraz Allah'tan bugün kontrolüm var 32+2 yim

Benimde gece biraz karnıma sancı girdi sabah kalktığımda biraz süt gelmiş korktum biraz Allah'tan bugün kontrolüm var 32+2 yim
ayh doktoruba sorarsan ne dedigini banada soylermisin interbette erken dogum mogum yaziyo korktum benim doktorum kanli olmadigi surece sorun yok uyarma sakin dedi uyarilinca kasilmalari tetikleyebiliyo dedi ama erken dogum su bu demedi

ayh doktoruba sorarsan ne dedigini banada soylermisin interbette erken dogum mogum yaziyo korktum benim doktorum kanli olmadigi surece sorun yok uyarma sakin dedi uyarilinca kasilmalari tetikleyebiliyo dedi ama erken dogum su bu demedi
Senin haftalarda da oluyordu bende ama hiç sancı olmamıştı ilk defa sancıyla oldu o yüzden tedirgin oldum doktorunun dediği gibi uyarma göğüslerini sıkacak südyenler tişörtler giyme doktoruma sorduğum da yazarım tekrar canım

saol canim sendede problem yoktur insallah sahte kasilmalarda denk geliyo ya bu aylara artik onla denk gelmistir

saol canim sendede problem yoktur insallah sahte kasilmalarda denk geliyo ya bu aylara artik onla denk gelmistir
Umarım öyle olmuştur sıcaklardan çok bunaldım kendimi sıktım o mu tetikledi acaba dedim resmen sıcaklardan oturup ağlıyorum çocuk bu sıcakta nasıl bu evde durucak onun stresi de olmaya başladı çatı katı çünkü evim

Ben de canım ya 38 ı göreyim hayırlısıyla bitsin bu hamilelik istiyorum. Böyle deyince öyle söyleme falan diyorlar da ben bebeğimi istemiyor olabilir miyim hamileliği sevmedim
Amin amiiin. Az kaldı biliyoruz ama kolay değil, sıcaklar da mafetti. Söylemesek ne olacak zorluğu hissettiğimiz gerçek

Amin amiiin. Az kaldı biliyoruz ama kolay değil, sıcaklar da mafetti. Söylemesek ne olacak zorluğu hissettiğimiz gerçek
Bence de sıcaklarda çok zor gerçekten yani nefes alamıyorum sağa yatıyorum olmuyor sola yatıyorum olmuyor inanılmaz terliyorum, zaten hepimizin hareketleri de kısıtlandı. Bebiş doğunca da düşünüyorum yani pişik olmaması Isilik olmaması için ne yapacağız. Bu sene İstanbul Çok anormal çünkü bu sıcaklıklar normal değil

Bezi sık değiştirip popoyu sık yıkayacağız mecburen, hava alsın isilik pişik olmasın diye. Onu burda konuşacağımız zamanı iple çekiyorum

ayh valla bende tatile geldim guya sicaklardan serinlemeye bahane ama aslaaaa serinleyemiyorum ankarada daha rahattim valla sicak esiyo ya deniz yetmiyo resmen

Evet bu sıcaklar gerçekten normal gitmiyor bende Sakarya'dayım ve nem çooook fazla, Mardin'de ablamın yanında yaşarken bu kadar bunalmamıştım inanılmaz bir sıcaklık tek çözüm klima masraf çok var ama mecbur çocuk için ve kendimiz için yoksa gerçekten kalp krizi geçirmeme az kaldı nefes alamıyorum

Ben de hiç sevmiyorum klima ama sanırım mecburen alacağız yani, önereceğiniz bir Marka var mı evim çok büyük değil?

Ben de hiç sevmiyorum klima ama sanırım mecburen alacağız yani, önereceğiniz bir Marka var mı evim çok büyük değil?
Benim de 7 24 klima açık. Klimanın olduğu yerde yatıyoruz çocuklarla yoksa olacak değil. Karşısında değil de havasını vurmayacak yerde uyuyoruz. Bizim klima samsung memnunuz canım.

Kaçıncı haftanızdasınız? Benim demir hapını bugun doktor kesti. Çok çarpinti ve bulantım oldu

Kızlar sırtüstü yatmıyor muyuz şimdi ya
Valla sen istediğin kadar yatma canım uyurken istemsiz bi şekilde dönüyorsun ben bi uyanıyorum sırt üstüyüm hemen sola sağa dönsemde yine uyku arasında döndüğüm oluyor. Bence Akışına bırakmak lazım birazda bu kadar çok kasmakta iyi değil

Kızlar sırtüstü yatmıyor muyuz şimdi ya
Ben yatıyorum ya başımı ve ayağımı yastıklarla biraz yüksekte tutarak. Çok rahat ediyorum. Sola dönünce kalbim sıkışıyor sağa dönümce kalçam acıyor. Benim bebişim de mesela sola yatınca hareketlenir derler ya hareketlenmiyor o da düz yatınca hareketleniyor sanırım ben rahat olunca o da rahat oluyor

A101 de bulduk seg marka diğer markalar çok pahalı o yeterli olur diye düşündük 17 bindi fiyatı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…