2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Grubumuzun sessiz izleyici üyeleri nerelerdesiniz? Sonlara doğru yazmaz oldunuz :) Yok mu ismi belli olan ekliyim tabloya
Ben üye değilim sanırım çok geç keşfettim bu grubu bebeğim tutunsun diye başka sıkıntılarla boğuşuyordum, artık birazcık daha rahatladım sayılır. Benim doğumum da Ağustosta olacak nasip olursa. Kızım olacak Allah nasip ederse, adı da Gökçe. Kayıt olmak için başka bir bilgi gerekli mi bilmiyorum

Aaa ben de tam şimdi yazdım .biz de ismini Gökçe koyacağız ismiyle yaşasınlar

Ne bilim azalma için çok erken geldi bana, eskiden hep hissettiğim bebişi artık nadir ve az güçlü hissediyorum, pazartesi kontrolüm var neyse ki
Cnm bazı günler bana da oluyor ya bir kaç gün az hareketli sonra çok hareketliye dönüyor tekrar ya sıkma canını hareket etmesi önemli olan buyuyordur. Pazartesi de gideceksin zaten sorarsın doktora.

Bu arada e-bebekte 2. Ürüne % 50 indirim var. Korbell çöp poşeti ve sleepy bez aldım ben. Bez konusunda çok kafam karıştı. Primadan bile memnun kalmayan var. Şu sıralar hem hesaplı hem de yenidoğan döneminde alerji yapmayan bez sleepy duydum çevremden de internetten de. 2 paket aldım paketin tanesi 54 liraya geliyor.
Islak mendil kullanmayacağım bebek pamukları almıştım zaten önceden. Ama 3 paket falan ıslak mendil de almak istiyorum ne olur ne olmaz. Islak mendil konusunda da prima pampers Aqua newborn önerilmiş ondan alacağım

Bana ilk tablodaki bilgilerinizi yazarsanız ekliyim isterseniz :) sağlıkla kavuşalım inşallah

Senin içine nasıl siniyorsa öyle koy. Hayat boyu taşıyacak bu ismi sonuçta :)

Eğer Ali önüne isim arıyorsan
Emir ali
Kerem ali hoşuma gidiyor
Ya da Alihan

Bebek bezi konusunda ben de çok kararsızım o yüzden hiç stok yapamadım, sleepy bio natural ve molfix aldım 1 paket. Bakalım hangisi ile ilerleyeceğiz ben de bilmiyorum

Bana ilk tablodaki bilgilerinizi yazarsanız ekliyim isterseniz :) sağlıkla kavuşalım inşallah
Tabi sırasıyla yazıyorum. Nick:tomm, yaşım 33, çocuk 2., son adet 20.11.2023, kese ne onu anlamadım, kalp atışı 7+0, cinsiyet kız, tahmini doğum tarihi 28.08.2024, şehir İstanbul, kuzumun adı Gökçe

Kerem Ali yakışır bnce
Mehmet ali, çınar ali
Emir, osman, yiğit, kemal, eren

Bebek bezi konusunda ben de çok kararsızım o yüzden hiç stok yapamadım, sleepy bio natural ve molfix aldım 1 paket. Bakalım hangisi ile ilerleyeceğiz ben de bilmiyorum
Ya bende çok kararsızım sleepy yeğenimi pişik yapti baby turcoda çok memnun kaldılar bende baby turco aldim bir de sleepy alayım diyorum bez işi tamamen bebeğe göre değişiyor galiba bir de yenidogan kaç paket alacağız kizlar

Kızlar benim kızı son 1 haftadır sık sık hıçkırık tutmaya bailadı doktora söyledim çok normal olduğunu söyledi varmı sizde de hıçkıranlar

Kesinlikle öyle ne alırsak alalım elimizde patlayabilir o yüzden almamak daha iyi bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…