2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Yurtdışındayım canım ben sadece detaylı ultrason yapılıyo burda mecbur dayanıyoruz başka çaremiz yok elimde olsa bende sürekli görmek isterdim
Belkide en iyisini onlar yapıyordur... hamileliğim diken üstünde belli belirsizlikle geçirmeye çalışıyorum. Bir doktorun söylediğini ötekisi asla söylemiyor. 29. Haftaya girmek üzereyim inanın lavaboya her gidişim korku
ne normal doğum ne sezeryan

Canım bu tavan vantilatörlerinin de klima gibi ayarı oluyor kademeli serinlik veriyor ve direkt üstüne yanlara ya da yukarı serinlik ayarı oluyor. Ablam çocuk odasında da kendi odasında da uzun zamandır kullanıyor ben de çocuk odasına ve kendi odamıza alacağım

Döner stres yapma şu an hala yerleri var ondan dolayı dönüşleri kolay olurmus

bu neredenmiş seviyorum böyle fonksiyonel şeyleri ben mantıklı sürekli klima da açık kalamaz zaten

Burda riskli bişey görürseler 1 ay sonra tekrar görmek istiyolar ama çok nadir çok didiklemeden keyfine bakmak, hamileliğin tadını çıkarmak lazım aslında

bu neredenmiş seviyorum böyle fonksiyonel şeyleri ben mantıklı sürekli klima da açık kalamaz zaten
Trendyolda buldum ben. Şuan 2500 ama bi ara 2200 liraydı indirimli hali o zaman almadım.
Araştırdım biraz da vantilatör olması direkt vurmazsa bebek için iyiymiş hatta. Ani bebek ölümlerini % 72 oranında azaltıyormuş diye bir şey okudum. Alacağım o yüzden.
Bir de üstte başka bir arkadaş bahsetmiş yukarı doğru falan da veriliyormuş hava

Doğuma daha var, döner diye düşünüyorum. Hiiiç stres yapma en fazla sezeryan olacağı kesinleşmiş olur. Zaten şuan gebeliklerin yarısı sezeryanla sonuçlanıyor.

bu ayarı olanlardan bulup almaya karar verince modeli burada paylaşır mısın ben de bakayım

Boğaz ağrısındandır kesinlikle telaş etme canım, cep değeri kolunu bi yere çarpsan bile artıyormuş vücudun normal tepkisi ve hamilelikte bi parça yüksek çıkıyormuş zaten, idrarda yanma içinde büyük ihtimal 3 günlük antibiyotik verir ya da tek dozluk şase arkadaşların dediği gibi atlatırsın inşallah

Daha vakit var dönebilir. Özel hastaneye acile gittiğinizde dr unuzu arıyorlar, çağırıyorlar. Eğer drun şehir dışında değilse hastaneye geliyor ya da doğum hastanesine yönlendiriyorlar.

Kizlar ya bir sey soracm cumartesi ogkumu sunnet yapacam hala yontemine karar veremedk. 7 yasinda. Ben cok stres yapiyorm.haberi bile yok daha
Bir kere acımayacağındanemin olmasını sağlayın. Uyuşturucu spreyden sonra iğnesini yapsalar öyle olur. Anestezi mi yoksa sadece bölgeyi uyuşturma şeklinde mi olacak . Vücudundan parça kopacağı şeklinde anlatmayın. Herkesin bunu yaptığını anlatın ama çocuklardan ve büyüklerden pipini kesecekler cümlesi duymamalı. Baba anlatabilir ne olduğunu anlamadım küçükken bir anda bitmişti korkuyorsan normal bende senin kadarken öyle düşünüyordum şeklinde bir dialog olmalı. Pipisini kimse görmemeli sünnetçiden başka sırf utandığı için de izin vermeyebilir. Şekline bakacaklar ve düzeltecekler deyin sadece hayırlı olsun şimdiden 1 hafta kala en geç iki günde bir ne düşünüyorsun yapalım diye başlayın anlatmaya

Sanki gece bitmiyor gun aymiyor krapmlar ve sicak uyutmuyor saga sola dönmek zaten başka bi derrt ay allahim cokmu söylenir oldum ben kendime de kiziyorum bi yandan
4.30 dan beri uyanığım klimaya geldim yine de uyuyamıyorum. Normalde deliksiz ve kafasını koyduğu gibi uyuyan ben şimdi ne hallerdeyim

Kızlar bu arada cidden en geç bayram dönüşü hastane bavulunu yapmış olun 35ten sonra patır patır doğurmaya başlanıyor ben bunu anladım bu ay çevremde 3 tane 35. Hafta bebek doğdu. Bebişler artık daha erken geliyor

Hava sıcak tansiyonlar sekerler kan sonuclari fırlar artik dikkat etmek lazim daha bende tik yok tabi bayram sonunu bekliyorum hazirlik için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…