2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
4.30 dan beri uyanığım klimaya geldim yine de uyuyamıyorum. Normalde deliksiz ve kafasını koyduğu gibi uyuyan ben şimdi ne hallerdeyim😂

Kızlar bu arada cidden en geç bayram dönüşü hastane bavulunu yapmış olun 35ten sonra patır patır doğurmaya başlanıyor ben bunu anladım bu ay çevremde 3 tane 35. Hafta bebek doğdu. Bebişler artık daha erken geliyor
daha yeni lohusa tacı siparişi verdim bayram sonrası kargoya verebilirim dedi. erken gelmemeli ya hazır değil bir sürü şey eksik içerde güzelce büyüsün 🫣

Biz de sticker yapmayı düşünüyoruz çünkü oda küçük diğer türlü çok boğulur diye düşündüm ama sadece bir duvara yapacağız herhalde ben de senin gibi kitaplık alacağım, çokta karışık dursun istemiyorum duvarlar
Ben de karışık olmasın çok uyaran olmasın istiyorum.Başta sticker seçmiştim ama sonra ahşap aydınlatmalar daha sade geldi sanki.Ama her ikisi de çok güzel olur 😊
Ben şu tarzda karar kıldım galiba.Renk seçeceğim😊

Eklentiler

• Screenshot_20240605_071538_Instagram.jpg
    Screenshot_20240605_071538_Instagram.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 48
Ben sticker aldım pembe kalp şeklinde. Bir de 2li raf aldım. Birkaç zeka kartı, bez kitap falan almıştım onları koyarım hoş durur dedim. Bir de amigurumilerim var onları dizerim diye düşündüm.
Ben de 2li raf aldım kitap zeka kartları falan düşünüyorum sizin gibi😊 onlar için zaten bir yere ihtiyaç vardı.Bu raflar görsel olarak da çok güzel duruyor.Ben ahşap aydınlatmada karar kıldım ama aklım stickerlarda da kalmadı degil😅 hepsi çok güzeller çünkü😊Bu tarz bir sey düşünüyorum.inşallah güzel olur😊

Eklentiler

• Screenshot_20240605_071538_Instagram.jpg
    Screenshot_20240605_071538_Instagram.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 43
Doğuma daha var, döner diye düşünüyorum. Hiiiç stres yapma en fazla sezeryan olacağı kesinleşmiş olur. Zaten şuan gebeliklerin yarısı sezeryanla sonuçlanıyor.
İnternette o kadar çok bilgi kirliliği var ki sanırım hiç araştırmamak lazım. Sezeryan bana daha net geliyor nedense, en azından tarihi saati belli, yok çocuk ters geldi yok kordon dolandı açıklık olmadı ihtimalleri yok 🙈

Bir de egzama çıkarttım tam iki göğsümün ortasında 😔 madecassol sür dedi doktorum ilk defa başıma geliyor egzama
sudakrem surebilirmiyim diye sor bi doktoruna genel olarak okey derse madecassolle vakit kaybetme derim yillardir ceken biri olarak tek ise yarayan sey pisik kremi genel olarak olurmu bilmiyorum ama mantik olarak olmasi gerek ben sudacrem denemistim ise yarayinca baska markayi denemedim

Bir kere acımayacağındanemin olmasını sağlayın. Uyuşturucu spreyden sonra iğnesini yapsalar öyle olur. Anestezi mi yoksa sadece bölgeyi uyuşturma şeklinde mi olacak . Vücudundan parça kopacağı şeklinde anlatmayın. Herkesin bunu yaptığını anlatın ama çocuklardan ve büyüklerden pipini kesecekler cümlesi duymamalı. Baba anlatabilir ne olduğunu anlamadım küçükken bir anda bitmişti korkuyorsan normal bende senin kadarken öyle düşünüyordum şeklinde bir dialog olmalı. Pipisini kimse görmemeli sünnetçiden başka sırf utandığı için de izin vermeyebilir. Şekline bakacaklar ve düzeltecekler deyin sadece hayırlı olsun şimdiden 1 hafta kala en geç iki günde bir ne düşünüyorsun yapalım diye başlayın anlatmaya
Doktor sadece muayene yapacak doktor amca deyin dedi baska aciklama yapmayin dedi. Ama iyilesmesi uzun surer die korkuyorm havuza girmek istiyor o nasl olacak mikrop kaparsa die korkuyorm.

Kzilar seker yuklemesi icin geldm ama doktor aclik tokluk bakacaz yukleme yapmayacaz dedi. Sizin de oyle mi oldu. Neden direkt yukleme yapmadiacaba

Kızlar günaydın, artık uyuyamıyorum ama sıcaktan falan değil bacak ağrılarından kramp değil bildiğiniz sızlıyor bacaklarım, magnezyum alıyorum her gün ama çözüm olmuyor 4 te uyandım uyuyamadım hiç
Dizlerinizde oluyor mu benim de bu gece sağ dizimde müthiş ağrı oldu

Kzilar seker yuklemesi icin geldm ama doktor aclik tokluk bakacaz yukleme yapmayacaz dedi. Sizin de oyle mi oldu. Neden direkt yukleme yapmadiacaba
Risk görmemiş olabilir. Benim açlık şekerim normal çıkıyordu her seferinde ama annem şeker hastası olduğu için şeker yüklemesi yapıldı. Tokluk şekerim Aralık değerin dışında çıktı mesela. O yüzden biraz daha dikkat ediyorum tam buğday ekmek yiyorum, meyve yiyorsan sütle dengeliyorum.

4.30 dan beri uyanığım klimaya geldim yine de uyuyamıyorum. Normalde deliksiz ve kafasını koyduğu gibi uyuyan ben şimdi ne hallerdeyim😂

Kızlar bu arada cidden en geç bayram dönüşü hastane bavulunu yapmış olun 35ten sonra patır patır doğurmaya başlanıyor ben bunu anladım bu ay çevremde 3 tane 35. Hafta bebek doğdu. Bebişler artık daha erken geliyor
Ay ben daha 34.haftamda tatile gidicem😱😱
3 günlüğüne gidicez yakın diye sıkını olmaz dedik ama inşallah doğurmam🤣

Ay ben daha 34.haftamda tatile gidicem😱😱
3 günlüğüne gidicez yakın diye sıkını olmaz dedik ama inşallah doğurmam🤣
Neeeee tatile miiiii😱 kız valla iyi cesaret ben sıcaklardan bıraksalar sadece duşta oturucam. 32. Haftaya giriyorum hafta sonu falan gezmeye götürme diyorum artık eşime bu sıcaklarda ve arabada gidip gelemem diye 😅

X