2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar iyi akşamlar bebek odası yapanlar duvar süslemesi için sticker mı tercih ettiniz yoksa ahşap Bulut aydınlatmalar falan var ya Onlardan mı tercih ettiniz. Ikisinden birini yapmayı düşünüyorum ama çok kararsız kaldım🙂

Kızlar iyi akşamlar bebek odası yapanlar duvar süslemesi için sticker mı tercih ettiniz yoksa ahşap Bulut aydınlatmalar falan var ya Onlardan mı tercih ettiniz. Ikisinden birini yapmayı düşünüyorum ama çok kararsız kaldım🙂
ben duvar kagidida yapicam cıta icinde cerceve gibi duran versiyondan panelde yaptim yataginin olcagi duvara o duvara ledli isimde yaptirdim geldi cok guzel geldi gercekten cokta ilgiliydi

Kızlar selam bayadır girmemiştim umarım hepiniz iyisinizdir. Şu sıralar herkes sıcaktan bahsetmiş bizim buralar daha serin gidiyo keşke böyle devam etse 😄 Biz 31+5 olduk oğluşumla en son 22 haftalıkken ultrasona girdim son ultrasonum ise bu cuma günü. Bu güne kadar çok şükür bi sıkıntı yaşamadık. 51 52 kiloyla hamile kalmıştım şimdi 60 kilo olmuşum. Bebişimin kıyafetlerini de yıkamaya başladım bayramdan sonra da hastane çantasını hazırlarım diye düşünüyorum. Sizlerde durumlar nasıl ?

ben duvar kagidida yapicam cıta icinde cerceve gibi duran versiyondan panelde yaptim yataginin olcagi duvara o duvara ledli isimde yaptirdim geldi cok guzel geldi gercekten cokta ilgiliydi
Odamız biraz küçük ikisi birden karışık durabilir bir de duvarın birine montessori kitaplık aldım.Beşik üstüne yapacağım süslemeyi ama karar veremedim.siz nerden yaptırdınız.

Odamız biraz küçük ikisi birden karışık durabilir bir de duvarın birine montessori kitaplık aldım.Beşik üstüne yapacağım süslemeyi ama karar veremedim.siz nerden yaptırdınız.
daha cok isim odaklilar galiba ama yapiyolardir diye dusunuyorum ilgilenen hanim cok tatli biriydi ben boyle bi panel yaptim bunun icine koycam yaziyi

Eklentiler

• Screenshot_20240605_192203_Instagram.jpg
    Screenshot_20240605_192203_Instagram.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_20240531_090153_Instagram.jpg
    Screenshot_20240531_090153_Instagram.jpg
    130,9 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20240531_090159_Instagram.jpg
    Screenshot_20240531_090159_Instagram.jpg
    156,3 KB · Görüntüleme: 42
  • 20240604_173716.jpg
    20240604_173716.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_20240526_231925_Gallery.jpg
    Screenshot_20240526_231925_Gallery.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 43
Biz de sticker yapmayı düşünüyoruz çünkü oda küçük diğer türlü çok boğulur diye düşündüm ama sadece bir duvara yapacağız herhalde ben de senin gibi kitaplık alacağım, çokta karışık dursun istemiyorum duvarlar

Kızlar selam bayadır girmemiştim umarım hepiniz iyisinizdir. Şu sıralar herkes sıcaktan bahsetmiş bizim buralar daha serin gidiyo keşke böyle devam etse 😄 Biz 31+5 olduk oğluşumla en son 22 haftalıkken ultrasona girdim son ultrasonum ise bu cuma günü. Bu güne kadar çok şükür bi sıkıntı yaşamadık. 51 52 kiloyla hamile kalmıştım şimdi 60 kilo olmuşum. Bebişimin kıyafetlerini de yıkamaya başladım bayramdan sonra da hastane çantasını hazırlarım diye düşünüyorum. Sizlerde durumlar nasıl ?
Ben de bayram sonra hazırlayacağım. 10 hafta arayla ultrason mıu?? Nasıl dayandınnn 😅 ben 3 haftada bir gidiyorum.

Kızlar selamlar çok uzun zamandır girmiyorum 😁 Nasılsınız ne durumdasınız bakalım? 32+0 oldum ben, tahmini doğum 1 Ağustos. 39. Hafta falan doktorum nasıl doğum yapmak istediğime karar vereceğimi söyledi. Ne normal ne sezeryan istemiyorum ama başka çıkış yolu da yok 😊
Bebek odasından eşyalardan vs bahsedilmiş. Ben her şeyimi aldım bez hariç ancak yerleştirmedim her şey kolilerde hala daha. Bayramdan sonra temizliğe gelecekler bana ondan sonra yerleştirmeyi düşünüyorum.

Kızlar bir de ev aşırı sıcak oluyor, biz mahvoluyoruz bebek nasıl duracak bilmem. Klimamız yok vantilatörle idare ediyoruz. Yatak odasına tavan vantilatörü alsam hava çarpar mı bebeği? Beşiğinin tülü var, tülü kapalı olsa bile yine de çarpar mı emin olamıyorum.

Eklentiler

• 4D1FD477-029B-4065-99F9-021932ED2DB1.png
    4D1FD477-029B-4065-99F9-021932ED2DB1.png
    189 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar bir de ev aşırı sıcak oluyor, biz mahvoluyoruz bebek nasıl duracak bilmem. Klimamız yok vantilatörle idare ediyoruz. Yatak odasına tavan vantilatörü alsam hava çarpar mı bebeği? Beşiğinin tülü var, tülü kapalı olsa bile yine de çarpar mı emin olamıyorum.
Canım bunlar güçlü oluyor bilmiyorum bence çarpabilir emin olamadım

Ben sticker aldım pembe kalp şeklinde. Bir de 2li raf aldım. Birkaç zeka kartı, bez kitap falan almıştım onları koyarım hoş durur dedim. Bir de amigurumilerim var onları dizerim diye düşündüm.

Kizlar ya bir sey soracm cumartesi ogkumu sunnet yapacam hala yontemine karar veremedk. 7 yasinda. Ben cok stres yapiyorm.haberi bile yok daha

Kızlar pazar günü rahatsızlandım biraz, kontrollere gittiğim hastaneyi aradım doktorunuza ulaşın dediler. Ama doktoruma asla ulaşamıyorum nedense, özel hastane diye gidiyorum ama acil durumda hastane araştırmak zorunda kaldım. Farklı bir hastanenin aciline gittik, oradaki doktor bebeğin şu an ayak geliş olduğunu söyledi. Aslında başı hep aşağıda idi ama dönmüş. 32. Haftaya giriyoruz doğuma kadar döner mi acaba tekrar sizce?

X