2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Allahım kolaylıklar versin valla ya annelik kolay değil herşey bebişimiz için canım sen kaçıncı haftadasın progestanı 1 e düşürdü benim doktorum sen 100 lük mü 200 lük mü içiyosun ben sabah içince çok fena baş dönmesi sersemlik yapıyodu ama akşam yapmıyo

1717508221507.jpg

Kızlar hamile fotoğraf çekimi yaptırmadınız mı ya ben bugün gittim çok eğlenceliydi birsürü güzel poz çekindik eşimle

Ay yanlış yazmışım 38 olucaktı. Her ikisi vaktinde alındı ama bana kalsa keşke biraz daha bekleseydim ama Dr beklemiyor ki bu gebeliğimde geç alınmasını istiyorum yani haftam dolsun öyle.
Hala 31 i 38 diye okuyorum Vallahi yazın gelmesiyle kafam yerinde değil ne yazdığımı bilmiyorum 😳
🙈🙈iyi bari 38 zamanında doğmuş:)

kizlar bisey sorucam ya cok ozurdileyerek lavabodayken diyim ikinirken hic bebegi itiyomus hissiniz oldu mu cok korktum ya haraketlerini hissediyorum ama asagi falan itmis olamam dimi cok salakca bi soru ama hissi korkuttu ya bian
Oluyor oluyor 🤣 benim sezeryan dikişlerim de hafif ağrıyor. Normal olduğunu biliyorum ama ıkınmamak için daha uzun oturuyorum

Ağrı tek bacakta mı sizinde benim sol bacak diz kapağımın arkası. Yani bacağımın arkasında hafif kemik sızısıda var
Evet tek bacakta sağ bacakta şiddetli ağrı var ama iki bacaktada yorgunluk ve halsizlik ağrısı var regl ağrısı gibiydi tüm gün. Akşamda ödem başladı 😓

Kızlar selam. Az önce yatakta sola dönerken kasığıma çok kötü ağrı girdi böyle bir şey yaşayan var mı ya çok korktum

ama inmemisti dimi ayh cok korktum ya ilk defa oyle bi his geldi sanki ikimsam biraz daha dogurucam tovbe ...
:)) merak etmeyin çocuğu ıkınarak çıkarmak o kadar kolay değil keşke olsa:)
ben ikinci gebeliğimde 5.aydan itibaren rahim ağzında 2 cm açıklıkla doğuma kadar bekledim, defalarca tuvalete girdiğimi ama bebeğin zamanında doğduğunu düşünürsek ıkınmaktan korkmanıza gerek yok :) 38.haftada saatlerce suni sancıdan sonra açılmış olan rahim ve ardından defalarca ıkınarak ancak doğurdum:)

Arkadaşlar bir şey sorsam,bugün idrar testi vermek için gittim.Şehit hastanesine alttan muayene etti doktor çok da istemedim aslında neyse o başlıklar hijyeniktir dimi.Benden önce Suriyeli yaşlı kadınlar vardı da biraz korktum.Sadece karından muayene etseydi böyle vesvese yapmazdım

Arkadaşlar bir şey sorsam,bugün idrar testi vermek için gittim.Şehit hastanesine alttan muayene etti doktor çok da istemedim aslında neyse o başlıklar hijyeniktir dimi.Benden önce Suriyeli yaşlı kadınlar vardı da biraz korktum.Sadece karından muayene etseydi böyle vesvese yapmazdım
Her muayeneden sonra prezervatif değiştiriyor başlıklarda bildiğim ve gördüğüm kadarıyla

Allahım kolaylıklar versin valla ya annelik kolay değil herşey bebişimiz için canım sen kaçıncı haftadasın progestanı 1 e düşürdü benim doktorum sen 100 lük mü 200 lük mü içiyosun ben sabah içince çok fena baş dönmesi sersemlik yapıyodu ama akşam yapmıyo
Canım ben 31+1im hala günde 2 kez kullanıyorum sabah akşam 100lük benim ki, sanırım benim bünyem artık hepsini çok alıştı bazen nadiren sersemliyorum

X