2023 Yılı Gebelik Planlayanlar 2023

ovulasyon testlerinden 4 tane var sadece. 31 aralik 1, 2 ve 3 ocakta kullanmayi düsünüyorum insallah denk gelir ovulasyonu yakalarim. buradada paylasirim daha bilgili olan arkadaslarim yardimci olursaniz sevinirim

aslinda ovulasyon testinde pik yakaladiktan sonra 24/36 saat sonra yumurtlama gerçekleşiyor yani yakalamış olabilirsin

ovulasyon testlerinden 4 tane var sadece. 31 aralik 1, 2 ve 3 ocakta kullanmayi düsünüyorum insallah denk gelir ovulasyonu yakalarim. buradada paylasirim daha bilgili olan arkadaslarim yardimci olursaniz sevinirim
Paylaş canım yorumlarız
aslinda ovulasyon testinde pik yakaladiktan sonra 24/36 saat sonra yumurtlama gerçekleşiyor yani yakalamış olabilirsin
Benim hızlı çatlıyor canım hemen silinmişti testim biliyordum olmadığını zaten adet oldum dün

bende ovulasyon testi yaptim biraz önce böyle cikti dogum kontrol hapini birakali bugün 20. gün elimde 3 tane daha ovulasyon testi kaldi catlayacakmi yoksa gectimi bilmiyorum tecrübesi olan varsa yorum yapabilirmi ? 2 ocakta tekrar yapayim diyorum pazartesi cokmu gec olur bilmiyorum.

yazmayi unutmusum benim adet döngüsü cok gec oluyordu eskiden. 30-35-40 gün degisiyordu genelde daha uzun sürüyordu. pazartesi yaptigimda yine atarim. sagolun hepiniz bilgisi tecrübesi olanlar yorumluyor allah razi olsun kizlar

Merhabalar herkese, C cudo listeye beni de ekler misiniz
2 senedir bekliyorum, 33 yaşındayım
Eşimde de bende de ufak bazı sorunlar var, aşılama aşamasındayız
2023 e saatler kalmışken bu yıl bizim yılımız olsun amin
Allah bekleyen isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin

Bu yıl mart ayı itibariyle bende gebelik dusunenlerdenim hanımlar 3 aylık evliyim ama benim yaşım 29 eşiminde 38 olduğu için çocuk olayını ertelememe kararı aldık 3 aydır dogum kontrol kullanıyordum artık kullanmıcam ve folikasit alıp ona baslicam fakat başka ne yapabilirim memurum gündüz çalıştığım için dr. a gitme şansım pek yok hamilelik olduğunda elbet gidicemde şu süreçte gidemem. Sizler neler yapıyorsunuz bu süreçte lütfen bilgi verir misiniz

bence riske atma derim ben günde iki kes test yapmayı tercih ederim ama testler cok silik ise gunde 1 kes yapiyorum ve test koyulasincada günde iki kes e cikartiyorum. tabi bunlar için yeterli testler lazim. aslinda takip ettikce pik hangi günler olabileceğini tahmin edebilirsin ve bu şekilde daha az test kullanmis ollabilirsin mesela ben adet gününden başlayarak 14 ile 19 gün arası pik görmüşüm ve 13 gün başlarım teste.

Hanımlar merhaba. Biz de 4 aydır çocuk düşünüyoruz, deniyoruz henüz olmadı maalesef. Bu süreçte bazı folik asitleri denedim folidoce ve folibol gibi. Ama ikisi de ben de karın ağrısı ve ishal yaptı. Sizin başınıza böyle bir şey geldi mi önerebileceğiniz bir folik asit var mı?

Yeni katıldım bende kızlar 2023 herkese uğurlu gelır umarım benım sat 2 Aralık bat daha belli değil

Canım silik ama sıkı takip etmediysen eğer çatlamış olabilir renk biraz koyulaştıkça günde iki test yapmak daha iyi oluyor
Belirti takibi de yapabilirsin ben mesela test yapmasam bile kasık ağrısından anlıyorum çatladığını

Hepinize iyi seneler iyi haftalar kızlar inşallah bu yıl bizim yılımız olsun

Merhaba birşey soracağım son adet tarihim 23 Aralık bittiği gün teste başladım silik çizgi çıktı hayalet çizgi gibi daha koyulaşmadı ama dünden beri krem gibi akıntım var baya da fazla kasıklarında arabaya ağrıyor . Yumurtlama zamanında olmazmıydı akıntı falan çizgi hala yok ovulasyon testinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…