2023 Yılı Gebelik Planlayanlar 2023

benimde
Canım silik ama sıkı takip etmediysen eğer çatlamış olabilir renk biraz koyulaştıkça günde iki test yapmak daha iyi oluyor
Belirti takibi de yapabilirsin ben mesela test yapmasam bile kasık ağrısından anlıyorum çatladığını
gece yataga gecerken cok kisa biirkac defa sol kasikta batma olduda aldiris etmedim fazla cok yedigim icindir diye düsündüm hangi gündü onuda tam hatirlamiyorum o günlerdeydi yakin zamanda.

hanimlar üstteki ovulasyon testi 31 araliktan alttakide az önce 2 ocaktan. üstteki sanki daha ince cizgi ama daha belirgindi. alttakide daha kalin ama daha az gibi sanki. yumurta catlamista siliniyormu yoksa hormon cogaliyorda yumurta catlayacakmi acaba. 4 ocakta yapacagim tekrar testi 2 gün arayla elimde son 2 kaldi. bu ay olmazsa birdahaki aya internetten cok siparis verip hergün yaparim artik ama degerlendiriyoruz yumurta catladiysa nasipse olmustur insallah. yorum yapmak isteyen olursa sevinirim tecrübesi olan arkadaslarim daha iyi bilirsiniz
16726602142543852744438178961314.jpg

Yazın yazın 2023 listesinede yazın beni belki bu sene vurucaz turnayı gözünden 😅😅

Merhaba birşey soracağım son adet tarihim 23 Aralık bittiği gün teste başladım silik çizgi çıktı hayalet çizgi gibi daha koyulaşmadı ama dünden beri krem gibi akıntım var baya da fazla kasıklarında arabaya ağrıyor . Yumurtlama zamanında olmazmıydı akıntı falan çizgi hala yok ovulasyon testinde
kremsi akıntı adet sonrası olur sonra o akıntı şeffaf yumurta akına dönüşür işte o zaman yumurtlama zamanı deriz canım.

Merhaba birşey soracağım son adet tarihim 23 Aralık bittiği gün teste başladım silik çizgi çıktı hayalet çizgi gibi daha koyulaşmadı ama dünden beri krem gibi akıntım var baya da fazla kasıklarında arabaya ağrıyor . Yumurtlama zamanında olmazmıydı akıntı falan çizgi hala yok ovulasyon testinde
Çizgi yoksa devam et canım teste yumurtalama yakındır muhtemelen testte çizgi görmediysen çok takılma belirtilere dönem yaklaşınca artar belirtiler

kremsi akıntı adet sonrası olur sonra o akıntı şeffaf yumurta akına dönüşür işte o zaman yumurtlama zamanı deriz canım.
Çok teşekkür ediyorum çok silik belirmeye başladı ovulasyon testi takvime göre yumurtlama yarın ama bence daha var baya

Çizgi yoksa devam et canım teste yumurtalama yakındır muhtemelen testte çizgi görmediysen çok takılma belirtilere dönem yaklaşınca artar belirtiler
Teşekkür ediyorum evet devam ediyorum çok silik şekilde belirmeye başladı . Takvime göre yarın ama yumurtlama bence imkansız ekledim fotoğraf.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    154,8 KB · Görüntüleme: 36
Teşekkür ediyorum evet devam ediyorum çok silik şekilde belirmeye başladı . Takvime göre yarın ama yumurtlama bence imkansız ekledim fotoğraf.
Öyle düşünme canım benim de bir akşam sıfır çizgi oluyor testte ertesi sabah aniden hop diye kıpkırmızı çıkıyor ikinci çizgi, her ay aynı şekilde olmuyor bazı aylar LH kademeli artarken bazı aylar aniden hızlı şekilde yükselebiliyor o yüzden işte sıkı takip çok önemli hele de yumurtlama olması beklenen dönemde mutlaka günde en az iki testle takip edilmeli yarın pik de olabilir testin ☺️🙏🏻🙏🏻

Öyle düşünme canım benim de bir akşam sıfır çizgi oluyor testte ertesi sabah aniden hop diye kıpkırmızı çıkıyor ikinci çizgi, her ay aynı şekilde olmuyor bazı aylar LH kademeli artarken bazı aylar aniden hızlı şekilde yükselebiliyor o yüzden işte sıkı takip çok önemli hele de yumurtlama olması beklenen dönemde mutlaka günde en az iki testle takip edilmeli yarın pik de olabilir testin ☺️🙏🏻🙏🏻
Çok teşekkür ederim genelde akşam işten geldikten sonra yapıyorum testleri 7 gibi. Bu ay iyice takip ediyorum bakalım artık temmuz ayından beri deniyoruz çünkü

Çok teşekkür ederim genelde akşam işten geldikten sonra yapıyorum testleri 7 gibi. Bu ay iyice takip ediyorum bakalım artık temmuz ayından beri deniyoruz çünkü
Biz de Ağustos ayından beri deniyoruz başından beri sıkı takip yaptım hep ama olmayınca olmuyor çok da kasmamak stres olmamak lazım bir zaman var ve o zaman gelmeden olmuyor işte
Başlarda çok hevesliydim ben de aklımda soru işaretleri olsa da istiyordum çocuk ama dünyanın ülkenin gidişatı beni her geçen gün geriyor olmuyorsa vardır bir nedeni belki de böylesi hayırlı diyorum şimdilerde, bu ay regl olunca üzülmedim bile açıkçası akışına bıraktım olursa olur olmazsa olmaz ☺️🙏🏻💙

Biz de Ağustos ayından beri deniyoruz başından beri sıkı takip yaptım hep ama olmayınca olmuyor çok da kasmamak stres olmamak lazım bir zaman var ve o zaman gelmeden olmuyor işte
Başlarda çok hevesliydim ben de aklımda soru işaretleri olsa da istiyordum çocuk ama dünyanın ülkenin gidişatı beni her geçen gün geriyor olmuyorsa vardır bir nedeni belki de böylesi hayırlı diyorum şimdilerde, bu ay regl olunca üzülmedim bile açıkçası akışına bıraktım olursa olur olmazsa olmaz ☺️🙏🏻💙
En doğrusu akışına bırakmak . Benim 7 yaşında bir kızım var evet deşiğiniz doğru bu zamanda bir çocuk büyütmek gerçekten çok zor. Allahım hayırlı zamanda nasip etsin 🙏

Evet sonradan gördüm kusura bakma lütfen 🤦🏼‍♀️
estağfurullah canım.
Çok teşekkür ediyorum çok silik belirmeye başladı ovulasyon testi takvime göre yumurtlama yarın ama bence daha var baya
teste devam et takvime bakma derim ben çünkü testlerin koyulaşması başlamamış henüz.

En doğrusu akışına bırakmak . Benim 7 yaşında bir kızım var evet deşiğiniz doğru bu zamanda bir çocuk büyütmek gerçekten çok zor. Allahım hayırlı zamanda nasip etsin 🙏
Allah bağışlasın kardeşi de gelir inşallah yakın zamanda ☺️🙏🏻

merhabalar kizlar bi sorum var yardimci olurmusunuz 🥺.
ben dun ovitrelle igne vuruldum 5 gün klomen kullandiktan sonra 5 gun ara ille.
şimdi aklimdaki soru ovitrelle ignesi gebelik testini yanlış göstere biliyormus aynisi ovulasyon testi icinde gecerlimi. yumurtlamami takip edebilirmiyim iğneden sonra ?
(ben cumartesi den belli günde 1 test yaptim hepsi negatif çok silikti dün sabah saat 11:20 de ovulasyon negatifdi çok silik o yüzden akşam üstüde yapmadim iğnemide dün vuruldum. bugun öğlen saat 13:30 da tekrar test yaptim testim cok net bi şekilde positif çıktı açaba igneden dolayı hatali göstere bilir mi ?)

Arkadaşlar sat’ım 6 Kasım 13’ünde HSG çektirdim 3 gün sonra düzenli ilişki oldu. Bat’a 2 gün var. Son 4 gündür sık idrara çıkma ve kasığımda dolgunluk azıcık da batmalar sancılar oluyor üşütmediğime eminim. Test yapıp olumsuz sonuç olursa üzülürüm diye yapmak istemiyorum. Sizce adet gecikmeden idrar testi yapayım mı? Bu arada hsg temiz çıktı. Bir problem yokmuş.

X