2023 Yılı Gebelik Planlayanlar 2023

cudo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2022
698
779
Yeni bir yıla girmek; heyecan, beklenti ve sürprizler ile gelir.
Yeni yıla çok az bir süre kalmışken bazılarımız planlarını çoktan yapmış olabilirler.
Bu sayfada yeni yılda planlarına ''bebek'' ekleyenler ve geçmiş yıllardan planında zaten bebek olanlar buluşuyor.
''Sonları kutlayın çünkü yeni başlangıçlardan önce gelirler."

Son düzenleme:
Ben de planlıyorum bir yılı geçti tabi orası ayrı yaş 27 bu ay klomen deniyorum bakalım hayırlısı

Ben de inşallah diyeyim. Bugün rahim filmi çekildim. Sorunsuz çıktı umarım bu yıl benim yılımdır.

Yumurtlama zamanı bedenini dinleyenlere ovülasyon belirtilerini içeren tablo paylaşıyorum.
Ben de vücut ısısı, akıntı değişimi, bazen şişkinlik bu belirtileri yaşıyorum genelde. hassas göğüsler döngü ortasında başlar adet olana kadar.

Eklentiler

• vücut ısısı değişiklikleri.png
    456,8 KB · Görüntüleme: 322
Merhabalar. Ben de 2023 te planlayanlardandım. 2022 uğursuzdu mayıs ayında kimyasal,geçtiğimiz haftalarda da 10 haftalık düşük yaptım maalesef ilk adetimden sonra tekrar deneyeceğim. Yaşım 33 bu arada. Adanalıyım . Umarım herkes istediği zamanda sağlıkla bebeğini kucağına alır. Yeni yıl bizlere umut olsun

Merhabalar. Benim de bu ay ikinci defa Femara kullanışım. Yumurtalarım büyüdü, çatlatma iğnesi oldum bugün 4. günüm. Bir şey soracağım; bu ay yapışkan akıntım olmadı. Daha doğrusu çok fazla akıntı diyebileceğim bir şeyde olmadı. Akıntı olmaması çatlama olmadığı anlamına mı geliyor? Kafam karışık ya, ya çatlamadıysa diye düşünüp duruyorum. Akıntı olmadan da çatlayabilir mi?

geçmiş olsun canım sağlıkla en kısa zamanda inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…