2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
canım ben düzenlenmeye yönelik ameliyat olmadım. dış gebelik ilaçla gitmedi.bebek inatla büyüdü ilaca rağmen.tupumu patlattı.ic kanama geçirdim.iceride 2 litre kan vardı.normal sezeryan gibi oldum tüpümü aldılar.insallah dediğin gibidir.😟 keseyi görene kadar inanamıyorum
Çok geçmiş olsun çok riskli bir süreç geçirmişsin iyiki sana çok bir zararı olmadı. Biran önce git doktora en azından için rahat olur ve ne olursa olsun o gebeliğe ait olduğunu hepsinin farklı olduğunu unutma insallah bir daha başına gelmez

Merhaba kızlar bu ay da ümitlerim tükendi yarın adet günüm ve bu sabah idrarla erken gebelik ve normal kaset test negatif çıktı.. hayırlısı diyorum ümitler birdahaki aya kaldı… Temmuz annesi olamıcam gibi görünüyor🥹
Hakkında hayırlısı canım en güzel zamanda en iyi şekilde inş hamile kalıp bebişin sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın

Merhaba kızlar bu ay da ümitlerim tükendi yarın adet günüm ve bu sabah idrarla erken gebelik ve normal kaset test negatif çıktı.. hayırlısı diyorum ümitler birdahaki aya kaldı… Temmuz annesi olamıcam gibi görünüyor🥹
Inşallah en kısa sürede sağlıkla alırsın bebeğini kucagina

aslinda hafta ve gun acisindan hamileligini yazarsan degerlendirmek daha kolay olabilir. herkes 28 gunde bir adet gormuyor vs, sen simdi kacinci hafta ve gunundeydin, bu testi yaptirdiginda?
Ben dün yaptırdım canım 4+6 haftalık falan olmam gerekiyo 9 ekim ilk adet görmüştüm ben de 7 kasımda kaset testle öprendim çünkü 4 5 gün öne atar reglim genrlde

Merhaba herkese. 5+0 ile ben de aranıza katıldım. Bugün doktorda keseyi gördüm , daha doğrusu 2 kese vardı ama 1i düzensiz küçüktü, onun yok olmasını bekliyor. İkiz olacakmış da olamamış gibi.
merhaba canim benim ilk gebeligim ikizdi birinde bebek vardi digerinde yoktu ama sonradan yetisti kardesine ikiz olarak devam ettiler ama bazen bi kese kuculebiliyor sonrada rahim yutuyor biraz daha sabret haftaya netlesir durumun canim
Merhaba kızlar bende geldim aranıza ☺️😍🤰
hoşgeldin canim 🤰

Kizlar 5+6 gunluk oldum
bugun cok fazla bulantim vardi iki kerde kustum simdiden başladim kusmalarim sizde durumlar nasil canlar

İnşallah canım görürsün tabi Bn 6+4te hem bebeği gördüm hem kalp atışlarını çok şükür rabbim herkese bu duyguyu yasatsın 5yılın sonundaki mucizem o benim tüp bebek annesiyim
Kizlar bir sey sorucam, ben haftaya pazartesi doktora gidiyorum 6+5 olucam o zaman. Karindan ultrasonla hem bebek hem de kalp atisi duyulabilir mi?

ben büyük kızım 16 aylıkken ve emzirirken küçüğüne hamile h
kalmıştım plansız.ayni duyguları yaşadım.simdi biri 8 biri 10 yaşında iyiki olmuşlar.hatyatimda olan en güzel şeymiş.birlikte oynuyor uyuyor ve eğleniyorlar.kimseyle işleri yok.cok güzel bir son oluyor.eger varsa sevinmelisin.ikiz gibi büyüyorlar 💖
Allah bağışlasın yani işte ben de hem olsun istiyorum hem kızım daha küçük vicdan azabı çekiyorum. Nasipte varsa sevinirim tabiki 😍🙏

Benim son hamileliğim de geç döllenme den dolayı olmuştu seninde muhtemelen öğle ben erken doğurdum 25 haftalık tı yaş atamadılar ama her gün kanamam vardı benim ama kanamadan dolayı değil korona aşı olduktan sonra kesem patladı o yüzden erken doğum oldu kendini yormaz ağır kaldırmaz ve olabildiğince yatarsan çocuk çok güzel gelişiyor ben doğum yapmadan 2 gün önce detaylı ultrasona girmiştim geç döllenme sine rağmen haftasını yakalamıştı o yüzden canını sıkma sağlıklı gebelik se kesenin boyu falan fark etmiyor gelişiyor bebişler ama sağlıksızsa zaten baştan tutunamayıp düşer
Aaayyy kızlar inşallah dediğiniz gibi olur ilk gebelik ilk heyecan o kadar sevindik ki eşimle şimdi böyle olunca üzüldüm migrenim tuttu ağrı olduğu gün üzüntüden. Umarım bebeğim de beni bırakmaz ben zaten ilk günden beri dikkat ediyodum 3 gündür yatırıyorum umarım hemen haftasını yakalar. Doğunca vs bir şey olmaz diğmi kese küçük kaldı vs diye

Kizlar 5+6 gunluk oldum
bugun cok fazla bulantim vardi iki kerde kustum simdiden başladim kusmalarim sizde durumlar nasil canlar
Bnde miğde bulantısı 5+4te başladı hem sabah hem akşam doktorum sağolsun Bi hap yazdı rahatım şimdi faydası oldu yani hala bulantı var ama rahatlatıyor en azından ilaç şimdi 7+1olduk bile çok şükür

Hastaneye gittin mi canım. Kırmızıysa düşük riskin olabilir benim açık renkti sonra kahverengine döndü hemen acile git sor
Haftasonları kadın doğum doktoru bulmak zor ama ultrason çeken özeller var mutlaka git
Hayir gitmedim, doktorumu aradim, durmazsa pazartesi gel, durursa da sali-cars dedi. Adet kanamasini gecerse bugun git dedi ama adet kanamasini gecmiyor sanirim. Yani yerlesme kanamasi degil gibi. Sabah da kahverengi lekelenme olmustu. Iki kese vardi, sadece bir kese dusuyor olabilir mi? Ya da ikisi de mi duser boyle durumda?

X