2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Artık iyice emin olduk galiba bu sene erkek senesi yakın bi arkadaşımında erkekmiş.Sağlıkla gelsin inşallah

Hoşgelsin prens bey

Sağlıkla doğsun inşallah gözün aydın canımm evet erkek yılıııı

Kızlar merhaba nasılsınız? Ben çok yiyorum bulantılar azalınca bir yemeye başladım doyduğumu hissetmiyorum. 3 kiloya yakın almışım. Diyetisyen desteği mi alsam diye düşünüyorum. Yoksa süreçte kapılardan geçemez hale geleceğim gibi göbeğim yağ bağladı resmen hemencecik. Ne yesem yapışıyo vücuduma.

Yerimede ye

Benim oğlum bana kıyamazdı hiç tekmeleri hep mutluluk verdi hic canımı acıtmadı inşallah kızımda öyle olur

Bende çok yiyorum ama çok kilo almadım daha ama normal yemek yersen sorun olmaz bence abur cubur ya da tatlıyı azalırsan yeterlibence

Ben de en başından itibaren 2,5 kilo aldım. Doktorum aslında güzel bir liste verdi, kısmen uyguluyorum da. Ama işte çikolata var.. bugün tartılınca sinirim çok bozuldu benim de

Hic oyle hisetmedim benim ilk gebeligim ikizdi sadece tik tik hareket ediyordu cok az hareketlerini hisediyordum
Bu ikinci gebeligim bu nasil olcak bakalim

Canım bunu yazdıktan sonra tekrar bulantı kusmalar geri döndü bugün ne yiyeceğim şaşırdım yiyemedim birşey. Biraz daha sabır geçecek inşallah.
İnsllh en kısa zamanda atlatırsın o kusmalardan nefret ediyorum artık cok zor bi durum.Allah yardımcın olsun bende de hazımsızlık devam halen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…