2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Hissetmemizi de az kaldı su 4. Ayı bı bitirseydik hem hissedeceğiz hemde daha iyi hissedeceğiz inşallah. Benim suanki hissettim dediğim çok ufacık 18. Haftalarda tekmeler yumruklar havalarda ucusacak
Aynen 18.haftada hissetmistim bende kızımda. Hissedince en azindan doktora gidip görmek icin gun saymayiz. Şuan icerde ne olup bittigini bilmediğim icin zamanda gecmiyo.

Çok almamışsın kg vermek iyi bir şey değil Herşey yoluna girmiş anlamında söylemiş.

Ben önceki gebelikte çok kg vermiştim ilk üç ayda. Oh aman iyi Dr hnm derken aslında iyi değil dedi. Kg çok alma ama verme de demişti. Güzel yani bebek besleniyo :)

Yarın Dr kontrolüm var.
Tecrübelerim bu haftalara saç baş boyayabiliyoruz. Ben Dr sormadan kuaföre gidiyorum şimdi. Bitkisel boya ile saçlara çeki düzen vermek istiyorum.

Sizler napıyosunuz? Boya devam mı yoksa vaz geçtiniz mi ?

Aynen 18.haftada hissetmistim bende kızımda. Hissedince en azindan doktora gidip görmek icin gun saymayiz. Şuan icerde ne olup bittigini bilmediğim icin zamanda gecmiyo.
Bende hadi kızım azıcık tekmelere hissedeyim seni ultrasonda içinde fır dönüyorsun hadi hissedeyim diye baskiliyorum çocuğu ama elimde değil çok istiyorum ki bence hamileliğin en güzel tarafı tekmelerini hissetme

Benim doktorum baştan söyledi ben bitkisel de olsa karşıyım boyatmak yok diye ben de mecbur beyazlarımla barışmaya çalışıyorum

Kızlar rüyamda çok kötü bişey gördüm. Bebeğimi kaybetmiştim. Uyanınca elhamdülillah çok şükür dedim. Rabbim korusun.
Mide geçmedi benimde 14.haftadayım demek zamanı var.
Birde lekeleme durumu canımı sıktı , ondan rüyalarıma giriyor. Estağfurullah

Verdiğin Kilo üzerine kaç kilo almışsın ki ?

Bu değerlerle bir yorum yapılamıyor maalesef. Rapor önemli

Bu kez çok emin oldum ya kesin oydu bence daha önce dediğin gibi oluyordu değildir diyordum ama bu sefer daha farklıydı

Şimdi şöyle doktor olduğunuz kilodan ziyade kilo alma hızınıza bakıyor. 2 kontrol arasında daha şimdiden 2,5 kilo aldıysa doğum sonrasına dek daha fazla alır diye düşünüp uyarı yaptı bence. Çünkü şuan kilo almamızı gerektirecek bir şey yok. İlk aylar da kilo almayı birçok doktor olumsuz karşılıyor. Son aylar hızlanıyor zaten.

Benim de doktorum yeterince bu konuda çalışma olmadığı için riske attırmıyor ve bitkisel de olsa kabul etmiyor. Ben tamamen sarı kullanmaya alıştığım için yaptıracaktım beyazım yok.

Bende lekenlenmemde böyle bi rüya görmüştüm.Çok gerçekçiydi.
Bilinçaltı canım bunlar.Hiç takma kafana bir süre gidiyor sarsıntısı ama geçiyor sonra

Tekmelerin hafifi iyi ama biraz büyüyünce oda zorlaşıyor benim oğlum ayağıyla kaburgalarımla oynamayı çok severdi oda bana işkence oldu resmen özellikle gece sokardı resmen ayağını kaburgamın arasına acıyla uyanırdım hep

Sen ne kadar hasta (yorgun bulantili...gibi) olursan bebe o kadar saglikli demektir. Bilimsel gercek belki suan cok zorluyo ama turp gibi bebekler geliyo demektir dayanin
Maaalesef en bulanti kötü hamilelgimde. Bebeğimin kalbi durdu ve ben hala çok kötüydüm ne zmn kürtaj oldm düzeldi bende hep öyle sanıyordum

Bu hafta hastalandm ama önümüzdeki hafta boyaticam organik biseyler ile çünkü insan içine cikicak piskolojim.kalmadi. İse baslicam zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…