2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
2-3-4. Gebeliklerde daha erken hissediliyormus ben sakince yatarsam hareket etmezsem hissediyorum. Sanki damar atiyormus yada bişey cirpiniyormus gibi oluyor.

Ama daha erken degilmi
Desem 3 ayim kaldi doguma tamam derim de 2 Trimesterde daha rahat oluruz diye duşunmustum
O herkesde her zaman olan birşey değil. Büyük oğlumda hiç bulantım olmadı bir süre sonra ama küçük oglumda doğuma 3 gün kala birden mide bulantısı kusma ishal geldi doktor bunlar doğumun yaklaştığını habercisi demişti serum vermişti 3 gün sonra doğurdum zaten. Bahsettikleri uzun dönemlik birşey değil.

Hiç deme pearl. Korkum 9 ay sürmesi.
Bendede var o korku halbu ki 3. Çocuğum ama inan hiç biri aynı olmadı. En zorunda bu oldu digerlerinde bu kadar kustugumu hatırlamıyorum. Birde onlar net hatirlamasamda 14. Haftadan sonra kalmamıştı sanırım hele küçük oglumda hemen geçmişti. Bu beni baya zorladı

Sen ne kadar hasta (yorgun bulantili...gibi) olursan bebe o kadar saglikli demektir. Bilimsel gercek belki suan cok zorluyo ama turp gibi bebekler geliyo demektir dayanin

2-3-4. Gebeliklerde daha erken hissediliyormus ben sakince yatarsam hareket etmezsem hissediyorum. Sanki damar atiyormus yada bişey cirpiniyormus gibi oluyor.
Ben aceleci davranmak istemiyorum tabi kide insan bebegini hisetmek istiyor ama 18 haftada tam hisedirim diye düşünüyorum

İlk gebeliğime göre çok daha rahat mide konusunda. Ama ilkinde de çok aktiftim bunda iki tane merdiven çıkayım bir saat ayakta kalayım pert oluyorum ç
Sen ne kadar hasta (yorgun bulantili...gibi) olursan bebe o kadar saglikli demektir. Bilimsel gercek belki suan cok zorluyo ama turp gibi bebekler geliyo demektir dayanin
Ay hadi inşallah
Benimki tosuncuk olacak bu denklemde o vakit

Ne guzel ya kiz ben ne zaman hissedicem yasessiz duruyorum nefes bile almiyorum kimildamiyorum sirt ustu yatıyorum yan yatıyorum yok hissetmiyorum yok

Ben aceleci davranmak istemiyorum tabi kide insan bebegini hisetmek istiyor ama 18 haftada tam hisedirim diye düşünüyorum
İlk gebeliğin ise tabiki o haftalarda hissediliyor. Aslına bakarsan 2. Yidr bu kadar erken hissetmemiştim bu artık kaçıncı hamileligim o yüzdendir belki

İlk gebeliğime göre çok daha rahat mide konusunda. Ama ilkinde de çok aktiftim bunda iki tane merdiven çıkayım bir saat ayakta kalayım pert oluyorum ç

Ay hadi inşallah
Benimki tosuncuk olacak bu denklemde o vakit
Bende yorulmaya hıc gelmiyorum ertesi gün hasta gibi sürekli yatiyorum

Ne guzel ya kiz ben ne zaman hissedicem yasessiz duruyorum nefes bile almiyorum kimildamiyorum sirt ustu yatıyorum yan yatıyorum yok hissetmiyorum yok
Hissetmemizi de az kaldı su 4. Ayı bı bitirseydik hem hissedeceğiz hemde daha iyi hissedeceğiz inşallah. Benim suanki hissettim dediğim çok ufacık 18. Haftalarda tekmeler yumruklar havalarda ucusacak

Günaydın kızlar benim dün kontrolüm vardı aklıma bir şey takıldı ben başta kusma vs 3 kiloya yakın vermiştim sonra onun 2.5 kilosunu geri aldım ben kilo almadım başlangıç kilosundayım gözüyle bakarken doktor dün öncekinden çok çıktığım için kilo almışsın iştahın artmış falan dedi çok almışsın anlamında mı dedi anlamadım başlangıç kilosuna göre saymayacak mıyız aldığımız kiloyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…