2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Tez zamanda kurtulalım insllh cnm benimde 5. Haftada baslamisti malesef erken baslayip gec sonlandiranlardanim galiba hayirlisiyla tamamen bitsin de rahatlayalim
Allah'ın izniyle biter yakında çok şükür azaldı bende

Canım bunu yazdıktan sonra tekrar bulantı kusmalar geri döndü bugün ne yiyeceğim şaşırdım yiyemedim birşey. Biraz daha sabır geçecek inşallah.

Allah esirgesin dinlenebiliyorsan yardım etcek birileri varsa bir süre çok birşey yapma.Allah tez zamanda şifa versin canım

Çok abartmis ya

Allah esirgesin dinlenebiliyorsan yardım etcek birileri varsa bir süre çok birşey yapma.Allah tez zamanda şifa versin canım
Çok teşekkür ederim ve yardım edecek kimse yok ne yazık ki kv burada ama yardım etmez o yüzden yavaş yavaş hareket ediyorum mecburen

Bugün 14+6 yız biz. Yarın kontrolüm var. Bana da 12 haftada kız gibi demişti ama kesin değil demişti. Bu arada ben bugün net bir şekilde bebeğimi hissettim çok güzel bir duygu özlemişim bu hissi :) 2. Gebeliğim

MaşaAllah ne güzel.
Hadi heyecanla bekliyoruz bakalım kız olarak devammı etmiş yoksa değişmiş mi ?
İlk çocuğun cinsiyeti ne ?
Bende bu akşam içimde derinde bir kaç hareket hissettim. Gaz değildi. Bebeğimdi eminim.
Doktor 7 haftada rahmin çok içerde dedi. Ondan karnımda hemen çıkmıyor. Hareketleri hissetmek geç oluyor bu durumda. Bekleyeceğim heyecanla.

İyi akşamlar hanımlar, ikili test yaptırıp sonuç alanlar bu papp-a ve b-hcg değerleriniz nasıldı? Bende papp-a 3.3 ml b-hcg 75.37 henüz hazırlanmış bir rapor olmadığı için elimde sizlere sorayım dedim belki bilen vardır.

Eklentiler

• IMG_20230116_233636.jpg
    76,5 KB · Görüntüleme: 62
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…