2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
O zaman net belli olur bi dahakine hayırlısı olsun canim
Amin. Seninde belli olunca yaz mutlaka. Gözümden kaçar etiketle beni sana zahmet.
Benim iki kızım bir oğlum var . Hep böyle oğlum olsun erke kardeş iyidir dedik . Tabşki en hayrılısı olsun. Ama nedense kıza inanmadım. Çünkü kızımda 11 hatada erkek 13.te kız dedi . Rabbim en güzelini sağlıklısını mübarek olanı verecek biliyorum. İşte bekleyişi bile tatlı heyecanlı.
Rabbim bekleyen hasret çekenlere nasip etsin en kısa zamanda.

Amin Gerçekten de çok heyecanlı. Ben de biraz geç gidicem kesin olsun istiyorum insan kendini hazırlarsa değişmesi iyi olmuyor her şeyi ayrı heyecanlı rabbim bekleyen herkese tez zamanda yaşatsın bu duyguları. Belli olsun yazarım burdan

Gunaydinnn Kızlar bu gece yine uyuyamadım gecenin bı yarisi gözüm açılıyor sonra uyuyamıyorum. Son zamanlarda böyle oldum bide film izler gibi rüya görüyorum sürekli artık anlamları ne diye bakmıyorum bile

Bir kızım var 5 yaşında
İçerde dediyse evet öyledir sanırım benim de çok dışarda hemen pat diye kocaman oldu gitti

Günaydınn canım evet hamileyken bol bol uyu der herkes ama ben de uyuyamıyorum. İki hamileliğimde de öyle oldu. Hormonlardan falan sanırım. Bir de benim çok yattıkça belim sırtım ağrıyor. İltihaplı romatizma hastalığım var da ilaçları düzensiz alınca ağrım tavan oluyor maalesef

4. Aya girince başlayabilirsiniz ben ilk gebeligimde tatlı badem yağı ve kayısı yağı kullandım hiç catlamadim

4. Aya girince başlayabilirsiniz ben ilk gebeligimde tatlı badem yağı ve kayısı yağı kullandım hiç catlamadim
Dun doktorumla da konuştum artık başla dedi o da badem yağı hindistan cevizi yağı kantaron yağı kakao yağı önerdi kremdense bu şekilde doğal yağlar kullanmanı öneririm dedi alacağım hepsinden

Gecer canim benimde hala kokulara hassasim eşime yaklaşmiyorum
Kız hissediyorum ama iki gün önce rüyamda 2 yaşlarında erkek bebek gördüm bakalım hayırlısı
Gonlundeki gibi olur insallah
Evet canim konustugumuz gibi asik 20. haftadan sonra yukselirse tehlikeliymis… insallah yasamayiz oyle bir sey
İnsallah ama genede olc arada
Erken degilmi
Bendede oldu bi iki kere pit pit ama bebek degildir diyorum
Aynen ya geceleei 3 4 defa kalkiyorum
Sacma sacma ruyalar

Canım çok şükür bir hastaligim yok ama benimde belimde sırtım ağrıyor onceden günde en kötü 12.000 adım atardım şuanda 4000 anca atıyorum tüm gün masamdan kalkmiyorum desem yeridir. Hareketsizlik ten her yerim agriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…