2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Aynen cnm bulantılardan sonra hazımsızlık oldu bende de budefada şişkinlikten bulanıp çıkarıyordum. Ama gececek insllh benim 18. Haftayıda bulabiliyor tamamen düzelmem 2 hafta da idare eder sekilde geçsin yeter. Seninde gececek belliki Allah hepimizi yardimcisi olsun sağlikla kucağımiza almak nasip olsun insllh🙏
Canım bunu yazdıktan sonra tekrar bulantı kusmalar geri döndü bugün ne yiyeceğim şaşırdım yiyemedim birşey. Biraz daha sabır geçecek inşallah.

Geçen haftadan hafif ağrım vardı bende öksürukten sonra olmuştu önemsemedim incindi diye dün tencereyi aldım makarna düzecektim ağır ve arka gözdeydi bir hapşırdım orasına sanki bıçak sapladılar kıpırdayamadım nefes alamadım ki hala öyle nefes aldıkça ağrı var kolumu yukarı tam kaldıramıyorum falan falan işte doktora gittim bugün ortapediye çatlak ya da kırık olabilir dedi röntgen olmadan bir şey diyemem ama mümkün olduğunca kıpırdama öksürme ce hapşırma gibi anı şeyler yok dedi eğer kırılır ve organlarına batarsa işler değişir falan dedi elimden geldiğince dikkat ediyorum bende rabbim beterinden korusun
Allah esirgesin dinlenebiliyorsan yardım etcek birileri varsa bir süre çok birşey yapma.Allah tez zamanda şifa versin canım

Geçen haftadan hafif ağrım vardı bende öksürukten sonra olmuştu önemsemedim incindi diye dün tencereyi aldım makarna düzecektim ağır ve arka gözdeydi bir hapşırdım orasına sanki bıçak sapladılar kıpırdayamadım nefes alamadım ki hala öyle nefes aldıkça ağrı var kolumu yukarı tam kaldıramıyorum falan falan işte doktora gittim bugün ortapediye çatlak ya da kırık olabilir dedi röntgen olmadan bir şey diyemem ama mümkün olduğunca kıpırdama öksürme ce hapşırma gibi anı şeyler yok dedi eğer kırılır ve organlarına batarsa işler değişir falan dedi elimden geldiğince dikkat ediyorum bende rabbim beterinden korusun
Çok abartmis ya

Kızlar maşaallah barekallah yavaş cinsiyetler öğreniliyor.
Benimkide netleşseydi inşallah.
İştahım yerinde bu günlerde.
Yemeklerden i sonra mide bulantısı devam ediyor inşallah oda geçer yakında. 14 haftalık olduk nedeyse.
Aklım fikrim cinsiyette, doktor kıza benzettim dedi ama net değil.
Alışveriş yapmak istiyorum. Ben çok sabırsızım.
4. Bebeğim ama ilk gibi. Hissetme olayına gelince, tık yok hala 🤣🤣🤣
Bugün 14+6 yız biz. Yarın kontrolüm var. Bana da 12 haftada kız gibi demişti ama kesin değil demişti. Bu arada ben bugün net bir şekilde bebeğimi hissettim 😍😍😍🫠 çok güzel bir duygu özlemişim bu hissi :) 2. Gebeliğim

Bugün 14+6 yız biz. Yarın kontrolüm var. Bana da 12 haftada kız gibi demişti ama kesin değil demişti. Bu arada ben bugün net bir şekilde bebeğimi hissettim 😍😍😍🫠 çok güzel bir duygu özlemişim bu hissi :) 2. Gebeliğim
MaşaAllah ne güzel.
Hadi heyecanla bekliyoruz bakalım kız olarak devammı etmiş yoksa değişmiş mi ?
İlk çocuğun cinsiyeti ne ?
Bende bu akşam içimde derinde bir kaç hareket hissettim. Gaz değildi. Bebeğimdi eminim.
Doktor 7 haftada rahmin çok içerde dedi. Ondan karnımda hemen çıkmıyor. Hareketleri hissetmek geç oluyor bu durumda. Bekleyeceğim heyecanla.

İyi akşamlar hanımlar, ikili test yaptırıp sonuç alanlar bu papp-a ve b-hcg değerleriniz nasıldı? Bende papp-a 3.3 ml b-hcg 75.37 henüz hazırlanmış bir rapor olmadığı için elimde sizlere sorayım dedim belki bilen vardır.

Eklentiler

• IMG_20230116_233636.jpg
    IMG_20230116_233636.jpg
    76,5 KB · Görüntüleme: 61
X