2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kizlar merhaba 3.yasinda kizim var ikinciyi düşünüyorum. Mart ayinda düşük gibi bir sey oldu. Sonra ara verdim bir kac aydir yine dusunuyordum. Sat.8 ekim bat 7 ya da 8.bugun test yaptim bakabilir misiniz umarim.temmuz annesi olurum

Eklentiler

• 20221109_200600.jpg
    20221109_200600.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 34
Kizlar merhaba 3.yasinda kizim var ikinciyi düşünüyorum. Mart ayinda düşük gibi bir sey oldu. Sonra ara verdim bir kac aydir yine dusunuyordum. Sat.8 ekim bat 7 ya da 8.bugun test yaptim bakabilir misiniz umarim.temmuz annesi olurum
E var maşallah 😍hayırlı olsun canım sağlıkla ilerlesin tutunsun bebişin 🍀🙏😍

Kizlar sizdede oluyor mu.Ben uyurken bu aralar yari uyanık gibi oluyorum.Sanki böyle karnım mi titriyor bilmiyorum böyle bir titreme oluşuyor vucudumda ona uyaniyorum.uyandigimda vücudum titriyor.ama bu titremesine üşümeden dolayı olmadığını biliyorum.sizde de oluyor mu ya da bilginiz var mı?
Ben de yasadim aynisini bugun hatta bir tedirgin oldum ama sonra hem psikoloji hen de yasanan onca fizyolojik degisim normal heralde deyip geri yattim :)

Canım merhaba. Son adet tarihlerimiz aynı sanırım 14 Ekim.
Kan verdin mi? Ben de idrar testinde gördüm
Canım bnm 16 ekim ben hiç düşünmüyordum bu ay aşılama olacaktı tekrarlayan kayıplarım var. Salı kanamam oldu adetin 2. Günü gel demişlerdi dünde gittim kanama yoktu doktor kanda baktı değer 50 dedi pozitif dedi. Ben 26 günde bir adet oluyorum idrarda çıktıysa kanda kesin vardır.

Canım bnm 16 ekim ben hiç düşünmüyordum bu ay aşılama olacaktı tekrarlayan kayıplarım var. Salı kanamam oldu adetin 2. Günü gel demişlerdi dünde gittim kanama yoktu doktor kanda baktı değer 50 dedi pozitif dedi. Ben 26 günde bir adet oluyorum idrarda çıktıysa kanda kesin vardır.
Canım benim de sat 14 Ekim. Doğum 21 Temmuz görünüyor o yüzden aynı sandım. Ben de 3 gündür idrarda silik görüyorum

Aynı sayılır canım 😊 bence idrarla uğraşma direk kan ver pozitif oluyor ama kan verince insanda tamam hamileyim diyor
Canım benim de iki düşüğüm var, kan vermeye korkuyorum. iki günde bir kan takibi yapmaktan yoruldum

Canım benim de iki düşüğüm var, kan vermeye korkuyorum. iki günde bir kan takibi yapmaktan yoruldum
Korkma kafan rahat olsun hersey allahtan benim 1 tane 9 1 tane 6 var. En sonda kızım 23 haftalık erken doğumda kaybettim servikal yetmezlik sebebi ile. O yüzden rabbim vericek se veriyo. Allahtan gelen önce kafamızı rahatlatıcaz 😊

Korkma kafan rahat olsun hersey allahtan benim 1 tane 9 1 tane 6 var. En sonda kızım 23 haftalık erken doğumda kaybettim servikal yetmezlik sebebi ile. O yüzden rabbim vericek se veriyo. Allahtan gelen önce kafamızı rahatlatıcaz 😊
Haklısın canım. Sen kan takibine devam edecek misin yoksa randevu mu aldın?

X