2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Evet benimde oğlumda 12 haftada öğrendik ama kızlarda da çıkıntı oluyormuş o yüzden karıştırma ihtimalide oluyor bakalım kimlerin kızı kimlerin oğlu olacak o da ayrı bir heyecan tabi
Evet insan hecanlanıyor bide sap olsun gören cinsiyet soruyor sürekli artık insan şu yada şu demek istiyor tek merak edilen o iyimisin diye soran yok :)

Kizlaar iyi akşamlar 9. Haftami doldurdum 10. Haftaya başladım. Bugünde iki kez kustum kaç kere öğürdüm saymıyorum. Çoğunuzun haftası benden büyük içinizde tamam artık rahatlıyorum düzeliyor diyenler var mı? Kendime bir umut ışığı arıyorum

Ben ben..son 1 haftadir sadece yemeklerden sonra, cok su icince ve bazi kokulardan midem bulaniyo oda hazimsizliktan yuksek ihtimalle. Ama surekli bi bulanti soz konusu degil. 12.haftalarda artik plesanta tam mod calistigindam belirtilerimiz gerilemeye basliyo butun gorevi plesanta ustlenicek bundan sonra biz rahatiz insallah

Yaa ne güzel inşallah tamamen geçer ama o bile nasıl rahatlamıştı sevindim

Burdayım
11.haftadayım ve elhamdülillah. Mide bulantısı arada yokluyor . Tamamen geçmedi ama ağzımın içinde sürekli mide bulandıran tad yok, yataktan çıktım artık. Aramızda kaç gün var acaba. Biz 10+3

Allahım ya . Bende bebeğin vücudu tam oluştuğu için mide bulantısı geçiyor diyordum. Demek plasenta tam çalıştığından. Yeni bişey daha öğrendim. Teşekkür ederim arkadaşım.
Hazımsızlık, ard arda yemek. Oda yapıyor bulantı.
Elhamdülillah çok şükür. Sağ salim geldik bu haftalara. 5 hafta sonra cinsiyetini öğreneceğim inşallah. Çok heyecanlıyım. Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin.

14. Haftaya girdim. 13+2 lerdeyim sanırım (biraz ilerde bebiş) burdaki takvime göre değiliz yani. On gündür iyiyim. Yine kustum ya da ogurdum aralarda ama genel olarak tiksinme koku hassasiyeti ve günlük kusma halsizlik geçti.
Bir de karnım hep aç :)
Tek sıkıntım şuan birsyeler yiyince acayip sisiyorum. Midem barsaklarim fena gaz doluyor.

Doktorum bana decavit,gynoferon ve d3 vit verdi tuesto diye bir markanın.
Hımm bi doktora sorayım bakalım teşekkür ederim
ooo benim sadece içerken kokusu rahatsız ediyor senin fenaymış. benimde 6 tane kalmış ama salı doktora gideceğim için soyleyeceğim değiştireyim diye sen ne zaman gideceksin doktora
Benim çok kötü ya bu hafta içi randevu alıp giderim devlete olmadı normalde özele gidiyorum ocak 18 de 4 lü tarama için çağırmıştı o zaman gidicem kısmet olursa bakalım.

Merhaba bu bir kıza benziyor

Yaa evet plasenta artik tam calismaya baslayinca beta hcg yakamizi birakiyo dususe geciyo gelen rahatlamada ondan Aynen ogunleri azaltip sık sık yemek lazim. Ben ogrendim gibi ya eger erkekse bi tik onden haberiniz olabiliyo. 12+4te oglum olucagini ogrendim cok sukur

Evet senin çok vaR gidene kadar başka al istersen

Rüyaların anlamı oluyormuş özellikle hamilelikte
Hayırlısı olsun da bende rüyalarımda nedense hep birinden kaçtığımı görüyorum bu aralar

Kizlar selam daha once yazmistim vitamini jel kapsul seklinde alanlar var mi bulanti yapti bende diye. Balik yagindan saniyodum. Dun doktoruma soyledim b6 vitamini yapiyomus koku tat baskin bi vitaminmis. Tablet versiyonunu yazdi kullandigim vitaminin iki gundur iciyorum hic rahatsiz etmedi. Ayni sekilde rahatsiz olan varsa klasik tablete gecis yapabilir doktoruna danisip.

Gözün aydınnn bence kızzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…