2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Merhaba canim
benim gunduz kusmalar kesildi gibi qma aksamlari cok kotu kusuyorum mallesef
Ben kullanamiyorum vitamin kusmalarim yuzunden kusmalarim dinerse doktordan istecem

Merak etme bende 6+2 de gittim kese var bebek yok demişti, telaşlanmıştım bende sonra başka doktora gittim 6+6 da hem bebeği gördü hem kalp atışını duydu.. çok küçüktü bebek ama yinde gördü. Merak etme sende bazen doktordan doktora cihazdan cihaza değişebiliyor.

İnsan öyledir canım benim de umudum var daha ama tabi kaç gündür moralim ister istemez çok bozuldu.. tüp bebek doktorumdu bunu söyleyen bana. Başka bi yere daha mı gitsem acaba şuan 6+4 , 3 gün geçti bu ultrosunun üstünden. Daha bekliyim mi sence canım?

kaçıncı haftasınız ki cinsiyet için erken değil mi ?

Evet ben de öyle düşündüm aslında ama ona da korkuyorum gitmeye.. napsam bilemedim ama dayanamayıp gidicem galiba. Sence daha beklemeli miyim gitmek için bugün 6+4 gittiğimde 6+1 di
aslinda gitsen icin rahatlar ama bazen doktorlar bi hafta surede veriyolar emin olmak icin

Anlıyorum canım. Beklesen daha iyi olur 7. Haftanın içinde gidebilirsin içinide ferah tut. Benimki de aşılama ile oldu. :)

Şey canım kese var bebek yok dediğindeki yaklaşımı nasıldı peki doktorun? Hani umutsuz mu konuştu daha erken beklemeliyiz görünür mü dedi? Hayırlı olsun canım bu arada inşallah sağlıkla ilerler

Teşekkürler canım, inşallah hepimizin ki direkt bebek görünmüyor dedi neden dedim henüz çok küçük olduğu için olabilir 2 hafta sonra tekrar kontrole gel bakalım dedi. Ama ben yine de tedirgin olmuştum tabi 2 hafta beklemedim 5 gün sonra kontrole gittim başka doktora. Göründü o zaman. Muhtemelen şeninde öyledir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…