2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Sağlıkla al kucağına erkek furyası var sanırım öğrenenlerin çoğu erkek bn dahil bu yıl erkek yılı geçen yıl herkesin kızı olmuştu

Ben duzeldim baya canım artık prilamdan da vazgeçtim onsuz yaşayabiliyorum inşallah sen de rahatlayacaksin bir hafta sonra

Günaydın kızlar ben hapşırma öksürme sırasında baya şiddetli kramp gibi birşey yaşıyorum bunun bebeğe zararı var mıdır karnımdan bişey koparıyolar sanki

Günaydın kızlar ben hapşırma öksürme sırasında baya şiddetli kramp gibi birşey yaşıyorum bunun bebeğe zararı var mıdır karnımdan bişey koparıyolar sanki
Bende de oluyo iki buklum kaliyo insan ama yokmus rahim buyuyup baglar gerildigi icin ani oksuruk hapsurmada agri yapabiliyomus

Günaydın canım ben bazen ayağa kalktığımda da kasıklarıma kramp tarzı bişey giriyor. Hapsirinca, oksuruncere oluyor. Bence normaldir.

Günaydın canım ben bazen ayağa kalktığımda da kasıklarıma kramp tarzı bişey giriyor. Hapsirinca, oksuruncere oluyor. Bence normaldir.
Bu sabah çok şiddetli oldu ya baya kivrandım bı sure acısından öyle olunca korktum ama neyse ki hepimize oluyomuş normaldir cuma günü gelsin artık ya ben sabretmek zor çok zor

iç karın küçük mü oluyormuş böyle durumlarda :/
Yani bazı kadınların iç karnı geniş olmadığı için normalden fazla şiş gorunuyormus ya ondan öyle düşündüm ama şu an bizim aylarımızda bunu demek için erken sanırım çünkü siskinlik oluyor bizde muhtemelen.
Ben de İstanbul'dayım. Doktorum numarasını da verdi su an için çok memnunum da canim. Ben sormadan her şeyi anlatan detaylı bakan bir doktor. Avrupa'da misin Anadolu'da mi?
Hep iyi günler bunlar hep hep gelin bide bize sorun herkes yaşadığını bilir.
Haha aynen öyle Allah kolaylastirsin hepimizinki..
Bana doktorum Decavit pronatal verdi onu kullanıyorum canim bir sorun yaşamadım.

İsmi ne acaba?

Kizlar ya hepinizin yazdıklarını okudum. Bugün ben de kontrole gidiyorum 12. Haftadayim. Beni o kadar heyecanlandırdınız ki anlatamam bebişleriniz çok güzel görünüyor artık tam bir bebek gibi ben de göreceğim diye çok heyecan yaptım vallahi inşallah her şey yolundadir öğlen gidiyorum kontrole. Dua edin bizim için de güzel teyzeleri

Ben o anlarda ayaklarımı karnima doğru cekiyroum yoksa ağrı çok oluyor. Zararını bilmiyorum

benimde aynı haftalarda bulantım çok vardı yemek yiyemiyordum şuan 12+1 deyim iki gündür mide bulantım kalmadı neredeyse bitti 2 3 hafta sabret sonrasında hamileliğin balayı kısmına geçicez

doktorum bana regenesis diye bir multivitamin verdi yemeklerle birlikte alıyorum ki midemde herhangi bir etki yaratmasın sende öyle dene istersen:)

merhaba canim umudunu kaybetme bazen gec dollenme olabiliyor
benim 6 hafta 5 gunlukken kese boyutunu 7.8mm ydi canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…