2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Amin kuzum sağlıklı hayırlı evlatlar olsunlarda gerisi önemli degil zaten 16 haftada doktor net söylüyor cinsiyeti ama erkekse daha erken görebiliyor doktorlar ama yinede o tarihe kadar beklemek daha iyi tabiki :)
Evet benimde oğlumda 12 haftada öğrendik ama kızlarda da çıkıntı oluyormuş o yüzden karıştırma ihtimalide oluyor bakalım kimlerin kızı kimlerin oğlu olacak o da ayrı bir heyecan tabi

Kızlar merhaba 12 haftadan sonra vitaminlere başladığınızda yada öncesinde hangi vitamini kullanıyorsunuz marka olarak regenesis max kullanıyorum ben içindeki sanırım omega 3 beni mahvediyor midemden geliyor sürekli. Sizlerin kullandıklarınızı benimle paylaşır mısınız eger dokunmuyorsa.
Gerçekten regenesis fena kokuyor benim bitmek üzere bir daha almam onu tabi yinede doktora soracam ama öncesinde pregnom kullandım ondada omega vardı ve hiç kokmuyordu tavsiye ederim benim doktorum içinde omega olan çok yok dedi o yüzden başka bilmiyorum

Gerçekten regenesis fena kokuyor benim bitmek üzere bir daha almam onu tabi yinede doktora soracam ama öncesinde pregnom kullandım ondada omega vardı ve hiç kokmuyordu tavsiye ederim benim doktorum içinde omega olan çok yok dedi o yüzden başka bilmiyorum
Beni mahvetti sanki midemin içinde kan kokusuyla karışık balık var gibi ya sürekli agzıma geliyor benimde 5 adet falan kaldı değişmem lazım :KK43:

Maşallah ya bir hafta önden gidiyomuş minik🥰 öyle olur heralde dimi benimki de biraz önden gidiyo gibi ama bir hafta kadar değil 3 4 gün erken döllenme oldu bence bizimkiler
Doktorum bir hafta erken döllenmiştir dedi ama ben hesaplayınca bir hafta önce öyle bir ihtimal yok bizde :) bilmiyorum bu kontrolde de öndeyse çabuk mu gelişiyor acaba anlamadım ki

Kızlar merhaba 12 haftadan sonra vitaminlere başladığınızda yada öncesinde hangi vitamini kullanıyorsunuz marka olarak regenesis max kullanıyorum ben içindeki sanırım omega 3 beni mahvediyor midemden geliyor sürekli. Sizlerin kullandıklarınızı benimle paylaşır mısınız eger dokunmuyorsa.
Doktorum bana decavit,gynoferon ve d3 vit verdi tuesto diye bir markanın.

Beni mahvetti sanki midemin içinde kan kokusuyla karışık balık var gibi ya sürekli agzıma geliyor benimde 5 adet falan kaldı değişmem lazım :KK43:
ooo benim sadece içerken kokusu rahatsız ediyor senin fenaymış. benimde 6 tane kalmış ama salı doktora gideceğim için soyleyeceğim değiştireyim diye sen ne zaman gideceksin doktora

X