2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Rüya görüyor musun hiç ?
Pek görmüyorum. Dün gece rüyamda bir kuş gördüm, onun etkisinde kaldım birazcık. Kuşun kanadı bildiğiniz dantel motifi gibiydi. Rengi mavi yeşildi, o dantel gibi kanatları da turuncuydu. Onun dışında görmüyorum. Bir de geçen haftaydı galiba rüyamda bebek emziriyordum şimdi size yazarken hatırladım hayal meyal

Ayy kurban olsunlar nasıl da büyümüş

Merhaba yemmuz anneleri, ben ağustos anneleri topiğindenim sizlere birşey sormak istiyorum yakın geçmiş olduğu için hatırlıyorsunuzdur diye düşünüyorum. 5. Haftanın sonlarına doğru gittiğiniz ultrasonda kesenizin boyu kaçtı ve bebek görünüyor muydu? Ben 6+1 de gittim, bana kesen küçük dedi 5+6 görünüyor dedi bebek de yok dedi. Sağlıklı ilerleyedebilir ilerlemeyedebilir dedi. Küçük umudu varmış.. sizlerde nasıldı benim gibi yaşayan sonradan gören oldu mu bebeği? Bu arada beta değerlerim düzenli artış gösteriyor

Hiç bi sorun yok kuzum bi daha o doktora gitme benim 12 haftaya kadar hep 4 gün geriden geldi doktor bi hafta bile geriden gelebilir dedi sorun olmaz dedi suan gittim ham güne günene cıktı değişebiliyor o her hafta farklılık olabilir dert etme ama daha cok erken yinede sen sabırla duayla bekle :)

Benimki bir de tüp bebek canım, doktorumda tüp bebek doktoru o heralde görmeyi bekliyordu.. yani geç döllenmeyle falan alakası yok durumun da belki geç tutunma olabilir bilmiyorum. Fakat kese rahimdeydi ve beta değerlerim iyi. Bu kadar umutsuz konuşmasına bir anlam vermeeidm açıkcası.. teşekkür ediyorum

Maşallah bana da erkek gibi geldi sağlıkla doğsun

Ahh geçmiş olsun canım ben dün oluyorum dedim ve hala öksürük burun tıkanıklığı vegas ağrısı var. Ateşimde vardı benim 38i buldu ama sadece bir kere patrol içtim dayanamadım diye ve zaten hiç etkisi olmadı ve bir daha hiç ilaç almadım. Zencefil çayı içtim ve bol meyve tükettim başka bir şey yapmadım hamilelik ve emzirme dönemi hastalıklar böyle olacak umarım hastalık yüzü görmeyiz hic

Hangi hastaneye gidiyorsun

Ooo kocaman olmuş maşallah inşallah salı günü bende gidecem çok daha heyecanlandım. Ben doktora emin olmadan söyleme dicen beklenti yaratmasın diye hayırlısıyla sağlıkla gelsinler

Ooo kocaman olmuş maşallah inşallah salı günü bende gidecem çok daha heyecanlandım. Ben doktora emin olmadan söyleme dicen beklenti yaratmasın diye hayırlısıyla sağlıkla gelsinler
Amin kuzum sağlıklı hayırlı evlatlar olsunlarda gerisi önemli degil zaten 16 haftada doktor net söylüyor cinsiyeti ama erkekse daha erken görebiliyor doktorlar ama yinede o tarihe kadar beklemek daha iyi tabiki :)

Benim o haftalarda 8mm di sadece keseyi görmüşlerdi 1 sonraki hafta bebeği gördüler

Benim 5.3 mm ile boş kese göründü canım çocuk yoktu 6 haftada embriyo izlendi karından.

Kızlar merhaba biz de 11+2 günlüğüz migde bulantım geçti derken 1 hafta önce şimdi tekrardan başladı ve ögürme şeklinde oluyor hep tedirgin oluyorum en son 9.haftada gittim doktora bir ay sonra gel dedi 2 hafta var daha bu durumu yaşayan var mı ?

Kızlar merhaba 12 haftadan sonra vitaminlere başladığınızda yada öncesinde hangi vitamini kullanıyorsunuz marka olarak regenesis max kullanıyorum ben içindeki sanırım omega 3 beni mahvediyor midemden geliyor sürekli. Sizlerin kullandıklarınızı benimle paylaşır mısınız eger dokunmuyorsa.

Beninde öyle olmuştu tam bulantım geçti artık bulantı ilacında kullanmam diye seviniyordum ki sevincim kısa sürdü şuan 13 haftalık olduk bulantı ilacı hala kullanıyorum yoksa günüm zehir

Beninde öyle olmuştu tam bulantım geçti artık bulantı ilacında kullanmam diye seviniyordum ki sevincim kısa sürdü şuan 13 haftalık olduk bulantı ilacı hala kullanıyorum yoksa günüm zehir
Ben hiç başlamadım ilaca ama bi anda tekrardan migde bulantısı geri dönünce tedirgin oldum, ilk hamilelik olunca hep bi kuşku duyuyor insan

Merhaba,ben 6. Haftadan itibaren imom kullanıyorum aksam yatmadan önce içiyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım.Ikinci kutuya gectim

Benim de geçen hafta daha iyiydi.Dünüm çok rezil geçti.Her şeye bulandı.Geçeceğini sanmıştım.Zaman zaman atak yapıyor sanki.10+1 günlüğüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…