Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bir şey soracağım , bende kusmalar yeni başladı da bu kusma normal kusma gibi değil ağzım burnum boğazım her yerim yanıyor çok kötü oluyorum birde çalışıyorum ne yesem ne içsem iyi gelir

Ben 7+4’de kalp atışıyla beraber görmüş oldum. Bana da 5+4’de boş gibi demişti doktor.
Bi de vajinal ultrason yapılıyo benim yaşadığım yerde, bunu da belirtiyorum ki, karından daha da geç görülebilir.
Canınızı sıkmayın hiç :KK200:
Tesekkur ederim kuzucum bilgi verdigin icin 🥰🥰

Herkese hayırlı haftalar 🌼 İkili test için hangi haftada doktora gidiliyordu kızlar ben doktoruma sormayı unuttum
Bunu ekliyim buraya kızlaaarrr ben fetal dna yaptıracağım onu yapınca ikiliye falan gerek yoktur diye düşünüyorum 🥰

Eklentiler

• IMG_1384.png
    IMG_1384.png
    521 KB · Görüntüleme: 6
Çok teşekkür ederim canım hemen yazacağım çıkar çıkmaz ❤️🌸 evet evet tahlilleri bende yaptırdım onlara da bakıcaz ya bende akıntı çok fazla su bi kaç gündür enfeksiyon mu var acaba bi soracağım onu sizler de var mı arkadaşlar
Ayy kızlar ben duydum doktor yeni yeni atmaya başlamış zaten dediii sen de güzel haberlerle gel kuzum ultrasonda bebiş 6+1 çıktı

Çok teşekkür ederim canım hemen yazacağım çıkar çıkmaz ❤️🌸 evet evet tahlilleri bende yaptırdım onlara da bakıcaz ya bende akıntı çok fazla su bi kaç gündür enfeksiyon mu var acaba bi soracağım onu sizler de var mı arkadaşlar
Bende de akıntı var aşkım ama normal düzeyde aşırı değil yani

Kızlar bir şey soracağım , bende kusmalar yeni başladı da bu kusma normal kusma gibi değil ağzım burnum boğazım her yerim yanıyor çok kötü oluyorum birde çalışıyorum ne yesem ne içsem iyi gelir
Tuzlu kraker mide bulantısına iyi diyorlar bir de kabak çekirdeği ve şöyle bir tavsiye vereyim kuzum yemek yerken çok su ayran falan sıvı tüketme fazla yemekten 15 20 dakika sonra içsen daha iyi olur 🥰

Bende şimdi çıktım hastaneden canlarım çok şükür kalp atışını duyduk haftasıyla da uyumlu 3 hafta sonrasına çağırdı fetal dna için broşür verdi ben sorduğum için ama 9. Hafta da konuşacağız dedi onu ❤️

X