2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Selam canım Anadolu yakasında doktor önerin hangisi acaba
Merhabaaa, Kozyatağı’na yakınsan Fatmanur Temel’i öneririm. Central Hospital’da. Hastane de iyi aslında, ben daha gelişkin paketli “zincir” bir hastaneye geçmeyi planlıyordum. Ama sanırım doktorumu bırakamayacağım. Ben de kendisine doğum yaptırdığı bir hastasının tavsiyesiyle gittim kendisine.

Teşekkür ederim Kartal' dayım ilgili doktor bulmak zor gerçekten

Ben de doktorumdan memnunum ama kafamda hastaneyle alakalı sorular var. Bunları öğrenip öyle karar vereceğim. Mesela yeni doğan yoğun bakım ünitesi var mı? Gece doğumlarına kendi doktorum mu giriyor yoksa nöbetçi kadın doğum uzmanı mı?

Kızlar birşey soracağım kanama alanı zamanla kapanan var mı acaba bana çevremdekiler kanama alanın varsa 9 ay devam eder diyorlar
Çevre Hep birşeyler der tıka kulağını. Doktorunun dediğini dinle sadece. Benim geçen haftalarda kanama değilde kahverengi lekelenme geldi hareketsiz olduğum zaman sorun yok ama ayağa kalkınca fln geliyordu. Doktora gittik ilaç verdi kullandım o zamandan beri maşallah bir daha olmadı hatta dün ilacı kullanmayı unutmuştum bir akıntı hissettim korktum kan mı diye ama çok şükür değildi.Çevreyi dinleme tabi 9 ay sürenlerde vardır mutlaka ama herkesin öyle olacak diye bir şart yok ki. İnş en kısa sürede biter kanaman. Hamileliğin keyfini çıkart

Aaa benim doktorum benim de arkadaşım ona doğum yaptı tavsiyeyle gittim eşimin abisi de o hastanede doktor ona sorunca o da direkt Fatma Hanım'ın ismini verdi o yüzden içim çok rahat gittim gerçekten de memnunum

Günaydın herkese. Şubat ve Ocak annelerini okuyorum da (daha önce Şubat annesi grubunda olacaktım) doguruyorlar, kiminin iyi kiminin kötü tecrubeleri oluyor.
Allah şu topikte olup olmayan tüm hamilelere sağlıklı hayırlı evlat + güzel doğumlar nasip etsin.
Bol dua edelim sinerji oluşturalım

Kızlar göğüs hassasiyeti biz nasıl
Bende göğüs hassasiyeti kalmadı rengide normale dönmeye başladı. Bu bulgular erken hamilelik belirtileri de sonradan kayboluyor mu acaba ...

Kızlar göğüs hassasiyeti biz nasıl
Bende göğüs hassasiyeti kalmadı rengide normale dönmeye başladı. Bu bulgular erken hamilelik belirtileri de sonradan kayboluyor mu acaba ...
Benim devam ediyo ama onun haricinde çok bir şey yok. 2-3 gündür belim kuyruk sokumuna doğru ağrıyo yürürken. Metabolizmam düzeldi bi ara çok ağırlaşmıştı. Şişkindim 2 kilo aldım. Şu an karnım daha düz kilom da olması gerektiği gibi gidiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…