2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Aaa benim doktorum benim de arkadaşım ona doğum yaptı tavsiyeyle gittim eşimin abisi de o hastanede doktor ona sorunca o da direkt Fatma Hanım'ın ismini verdi o yüzden içim çok rahat gittim gerçekten de memnunum
Çok kibar ve hastasını çok detaylı inceleyen bir doktor gerçekten. Kendisine muayene olup memnun olmayan yoktur bence. Eğer hastane değiştirmezsem sebebi Fatmanur hanımdır.

Kızlarrr doktora gittim dün 12 haftalıgız hersey güzel dedi ve ikili test yaptılar pazartesi sonucları alıcaz ense kalınlığını gayet iyi dedi ve erkek gibi görünüyor ama bi dahaki gelemye konusalım yinede bunu dedi sizceee kız mı erkek mi var mı anlayannn hayırlısı olsun hepimizinkide gerisi mühim degill

Eklentiler

• 4E9604EF-A138-4E8D-B422-24ACED6A22A8.jpeg
    53,7 KB · Görüntüleme: 98
Hayırla sağlıkla gelsin inşallah
Ben erkek diyorum
Hayırlsı olsun inşallah

Hayy masallah cinsiyet için tahminde bulunabiliyorlar 12 haftalıkkenn azz kalmıs bizede atarsin bizde minciririz az ekrandan
Tabikide atarım Ama Alman sistemi Türk ve yabancı vatandaşların zamanında yaptığı cahillik yüzünden ( kız olunca özellikle aldırtırlardı) 16. Haftadan önce cinsiyeti söylemiyorlar
O da aldırmamak için
Gerçekten böyle insanlar yüzünden hepimiz aynı şeye atılıyoruz

Şok oldum suan yazıklar olsun su eski insanlara eski kafa insanlara dicek söz yok allaha hesap verirken ne yapacak bu tarz insanlar ben bilmiyorum neyse olsun saglıklı olsun hayırlı evlat olsun da bekler anne baba bunu hiç sorun olmaz

Aynen bende böyle yapanları kınıyorum
O kadar çok hamile kalamayan kadın var ki miniğe hasret kalıyorlar senelerce
Sonra böyle cahil insanlar cinsiyet seçiyor
Ben yinede doktoruma soracağım belki söyler bana

Kızlar günaydın, dün sabah doktora giderken üstümde biraz kırıklık vardı ama dün akşamdan beri baya kotulestim. Ciddi bir burun tıkanıklığı ve aşırı halsizlik vardı. Erkenden uyumusum. Gece 2 saatte bir ateşimi ölçmek için kalktim, hep 36.5 seyrindeydi. Sabah kalktığimda bugün burun tikanikligi geçti sadece halsizligim kaldı. Ateşim yine yok. Doktor parol veya minoset icebilirsin diyor ama ben kıyamıyorum. Doğal şeylerle geçirmeye çalışıyorum. Su anda keskin bir baş ağrım kaldı, bana önerebileceginiz doğal bir yöntem ve etkili dualar var mı? Çok ciddi bir salgın var doktora gitmeye de korkuyorum

limon sirke tarcın karabiber sıcak su keçiboynuzu yada bal karısımı bide doktorun bana sambucol vitamini aldırdı sadece 8 saat arayla parol içebilirsin demişti bende içmedim deneyebilirsin bunları

limon sirke tarcın karabiber sıcak su keçiboynuzu yada bal karısımı bide doktorun bana sambucol vitamini aldırdı sadece 8 saat arayla parol içebilirsin demişti bende içmedim deneyebilirsin bunları
Çok teşekkür ederim aslında birçoğunu yapıyorum ama dinlenmeden geçmeyecek belli ki

Yaaaa maşallah baya bı büyümüş artık nasıl tatlı görünüyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…