2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
O zaman boşuna ikinci çocuk mu tövbe diye gezmeyeyim ortada
İlk oğlumu dogurdugumda tövbe birdaha yok demiştim. 2 yıl sonra küçük oğlumu doğurdum sonra 3 tane düşük oldu kaç yıldır tekrar olsun diye uğraştım hicc deme bencede ama bu evladımı sağlıkla alırsam birdaha yok fabrika kapandi

Ben de İstanbul’dayım. Hala doktor deniyorum. Ama Anadolu yakasındaysınız ayrıntılı anlatan, kibar ve hastayı dinleyen doktor önerebilirim. Benim arayışım doktordan bağımsız, doğum paketi üzerine.

Benim de öyle oldu ya benim de bu 2 hafta baya bı zor geçti şimdi son bir haftam haftaya bugün ikili test yaptırıyorum. Hem sonucu merak ediyo insan hem bebeği görmek istiyo 3 hafta bebeği görmemek baya zormuş ya
Evet ama en son gittiğimde bacağını oynatmisti nasıl güzeldi ya anlatamam. Doktorum ikili testte kıpır kıpır olcak dedi onun için çok heycanlaniyorum

Maşallah sağlıkla gelsin canım ama sana belli olmaz gibi geldi bana

3 çocuk yeterli tabi en iyisini Allah bilir bu yavruları buyutelim zaten çalışan bı kadinim daha fazlası beni aşırı yorar
Maşallah çalışırken 3 bile çok iyi cesaret gerçekten.. benim ilk bebegim olcak ben çalışıyordum devam edemedim. Evde bile birsey yapamıyorum gerçekten takdir ettim sizi .

Enamm masallah subhanallah yirim ben bunuu erkege benziyor olsun saglıklı olsundaaa
Oghh ne güzel de yatıyor keyfi yerinde maşallah bence de erkek
12. Hafta da baya baya bebek şeklinde oluyorlar demek masaalah
Çok şükür sağlıkla büyüsün bebisler artık listemizde cinsiyet alanı da dolmaya başlayacak.. bakalım sanki bizim dönem erkek dönemi gibi gidiyor
Saolun teyzeleri insallah bu sureci guzel bi sekilde geciririz hamileligi

Beylıkduzundeyım avrupa yakasinda canım bende deniyorum bu doktorum su yonden iyi rapor veriyor saolsun ama dedigim gibi bende demedm yelefonuzu verebilirmisinz diye neblieyim bilemedım yani

Ozel saglık sıgortasi olunca dogum paketi falan hepsı icinde oluyor tama layıcı sglık sıgortasi dogum paketi dediginiz ne oluyor anlamiyorm da bole seleri:)) ouzde soruyorum

Ozel saglık sıgortasi olunca dogum paketi falan hepsı icinde oluyor tama layıcı sglık sıgortasi dogum paketi dediginiz ne oluyor anlamiyorm da bole seleri:)) ouzde soruyorum
Şirketin yapıyorsa sigortayı içinde oluyo galiba ama dışardan özel sigorta yapmak istediğinde doğum teminatı ile sigorta yaptırman gerekiyo yoksa karşılamıyo ben doğum teminatlı sağlık sigortası yaptırdım bir de şey var sigorta yaptırmayanlar özel hastanelere gidip doğum paketi satın alabiliyo kontroller doğum falan içinde oluyo ama fiyatı sigorta yaptırmaktan biraz daha pahalı oluyo

Devlet hastanesi pazartesi günü simsiyah bi ekran kalp atışını dinletmedi bile. Özele gidiyorsan bi ihtimal söyleyebilir canım
Ben dun dahiliye gittim kadin doguma yolladilar ilgi sıfır cinsiyet ihtimali soyleyebilirmisiniz soylemedi kalpda dinlemedi
bugun ozele gittim 10 dk bakti cinsiyet icin herseyede guzelce bakiyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…