2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlarrrrr ben geldim şimdi klinikte randevum vardı. Çok şükür bebek iyiymiş ama 2 hafta sonra 2li tarama testi yapılacak. Onun sonucu önemli dedi. Ayy cinsiyeti bile söylediii erkekmiş bn hep kız hissediyordum. Çin teorisiymiş Ramzi teorisiymiş hepsi yattı kanama alanı devam ediyor. O yüzden iniallah sağlıklı olur dedi. Tarama testi korkutuyor şimdi.

Çok sevindim canım bebeğin herşeye rağmen hep bu hayata tutundu daha da güzel olacak herşey inşallah artık o kritik süreci de atlatacak oğlun mu olacakmış şimdi ya niyeyse ben de senin hep kızın olacağını düşünmüştüm artık ona güzel ciciler alma zamanın

Amann cinsiyeti de mi söylediler
Kanama alanında azalma var mıymış?
Bende o teorilere inanmıyorum teoriler tutsa ikizler hep aynı cinsiyet olması lazım özellikle Çin e göre

Yaa cok sevondom canım iyi dusun bak bebişte iyiymis ck sükür büyüdükce bebek o kanama alanıda gecicek Allahın izniyle

Herkes kız diyordu. Güçlü bir kız olacak çok tutundu diye hep ağzımız ona alışmıştı şok oldum. bi de benim kardeşlerim de hep erkek ailede hiç kız yok. O yüzden belki kız diye geçiyordu kalbimden bana arkadaş olsun diye. Nasip Rabbim sağlıklısını versin tabiki de

Iki teoride de kız mi diyordu valla demekki boş muş. Şansa tutturuyolar teoriler. Benim de Ikili teste daha var ve çok korkuyorum ondan

Amann cinsiyeti de mi söylediler
Kanama alanında azalma var mıymış?
Bende o teorilere inanmıyorum teoriler tutsa ikizler hep aynı cinsiyet olması lazım özellikle Çin e göre
Küçülmüş 4 cm kanama alanı devam ediyormuş. Kötü bi hasta hikayesi de anlattı. Umarım sonunuz benzemez dedi. baktım kaldım. Bnm şüpheler devam ediyor yani

C Cnm seni. Kanamam nasıl. Progesteron mu kullaniyorsn sadece

Küçülmüş 4 cm kanama alanı devam ediyormuş. Kötü bi hasta hikayesi de anlattı. Umarım sonunuz benzemez dedi. baktım kaldım. Bnm şüpheler devam ediyor yani
Yok ya bütün doktorları psikoloji eğitimi vermek lazım umutsuz hikayeyi neden anlatıyorsun hani anlattın eline ne geçti zaten senin aklında hep olumsuz olma düşüncesi bir köşede duruyordur
bir de onu doktor olarak söyleyip de niye deşiyorsun yarayı

Kalbi hızlı atınca kızmış yavaş atınca erkek yazıyo ger yerde benimki bütün teorileri ezdi geçti ben cinsiyet söyleyeceğini anlamadım. Kalp atış hızını soruyorum. Kendimce çıkarım yapcam diye. doktor kalp atışını söyledii ben içimden aha kız dedim. sonra cinsiyeti de erkek dedi şok oldum.

Sonunuz benzemesin ama diye başladı anlatmaya. Çok kanaması varmış onun da. Kaybetmiş ama. Anlatmayayım şimdi size de. İstersen genetiğe yollayalım test dedi. İstemiyorum şuan dedim. Önce bi ikiliyi yapalım da dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…