2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Perde olanda çocuk olması da zor olur derler. O konuda bir zorluk yaşadınız mı

Perde olanda çocuk olması da zor olur derler. O konuda bir zorluk yaşadınız mı
Evet hep hamile kaldıktan sonra araştırdım ama ben çok geç hamile kalmadım .1 buçuk senelik evliyim.ilk zamanlar hiç çocuk düşünmemiştik.cocuk istediğimiz zaman kontrol amaclı doktora gittim ultrosonla baktı hiç bana böyle bi şey söylemedi. Her şey normaldi. Zaten genelde gebe kalındıktan sonra fark ediliyormuş. Ya da ilaçlı rahim filminde. Şimdi perdenin derinliğiyle ilgili de bi şey bilmiyoruz doktor hamileyken ilaçlı rahim filmi çekemeyiz dedi. Böyle sorunu olup doğuran hastalarımız var bekleyip görücez dedi. Dua ediyorum sadece başka elimden bi şey gelmiyor

Ya maşallah artık bebislerin cinsiyetleri birer birer belli oluyor darısı başıma sağlıkla kucağımıza alalım kızlar hepimiz miniklerimizi Amin ..

Eki Görüntüle 3181419
Kizlar bende yeni eve geldim 12 haftalik olduk biz gayet saglikli bebişim doktor erkege benziyor ama emin olamadi

Çok şükür sağlıkla büyüsün bebisler artık listemizde cinsiyet alanı da dolmaya başlayacak.. bakalım sanki bizim dönem erkek dönemi gibi gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…