2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kizlar ben unuttum ya ense kalinligini sorcaktim aklima takildi birden sizce sorun olsa soylerdi doktor degilmi
Ben kontrole gittiğimde 10+5 te baktı doktor 0.3 ense kalınlığı gayet ince güzel dedi. Ultrasona göre haftam 11+5 çıktı ama. Sen kaç haftalıktın canım? Söylerdi bence ama bakmamış da olabilirim erken bulduysa belki

Kizlar ben unuttum ya ense kalinligini sorcaktim aklima takildi birden sizce sorun olsa soylerdi doktor degilmi
Ben 13 haftalıkti neredeyse (dün) ikili yaptirmayacagim diyince hemen ense kalinligi filan ölçtü. Gösterdi bak şu çizgi ile şu açıklık vs diye anlattı. Elhamdülillah iyiydi.
Haftasına göre gösterir doktor bakar, benimki sormadan söylüyor. Doktorun açıklayıcı birisi değilse sor sen yine de.

Ona ayrı bakılıyor galiba canım. Ben de tam bilmiyorum daha baktirmadim ama sanırım onu belirtmen lazım. Sen normalde rutin kontrole mi gitmiştin
biliyorum canim zaten ikili test yaptirmicaktim sadece ense kalınlığını merak ettim
12 haftalik benim zaten devleteki bakmiyo ozeldekini unuttum heyecandan 3 hafta sonra giderim kontrole
benim doktorumda iyi ama ne bilim
zaten ikili test yapmicaktim yanlis cikiyor insan kotu oluyor stres falan
insallah bebegimiz sagliklidir cinsiyet hic takmadim ilk gebeligimde bile saglik olmasini diledim

İyi geceler kızlar... Ben bugün öğle kustugumda bı miktarda kan geldi. Görünce şok oldum. Sabahki yediklerimi içinde kırmızı renkli biseyde yok Allah Allah dedim içimden. Kokusundan anladım sonra. Öğürmekten bogazlarim tahriş olmuş olabilir mi sizce. ? Zaten bugün hep midem ağzımda gezdim. Bu saate kadar yediğim toplam bı kase çorba ve bir elma. Bunlarla duruyorum.

Beylıkduzundeyım avrupa yakasinda canım bende deniyorum bu doktorum su yonden iyi rapor veriyor saolsun ama dedigim gibi bende demedm yelefonuzu verebilirmisinz diye neblieyim bilemedım yani
Ay Beylikdüzü tarafında ben de hiç bilmiyorum, inşallah bulursun gönlüne göre. Evet bir sormak lazım ama kimisi telefon numarası vermiyor. Benim bir önceki doktorum asistanının telefon numarasını vermişti

Maşallah çalışırken 3 bile çok iyi cesaret gerçekten.. benim ilk bebegim olcak ben çalışıyordum devam edemedim. Evde bile birsey yapamıyorum gerçekten takdir ettim sizi .
Kamu işi olunca insan emeklerine kiyamiyor sanırım. O kadar sınavlara girdim şimdi girdiğim bu yeri bırakamam. Bazen çok yorulup evde otursaydim keşke dediğim oluyor ama işte hayatın ne getireceği hiçbir zaman belli değil. Oğullarım büyüdü sayılır onların bana hiçbir zorluğu kalmadı bu minigide hep beraber büyüteceğiz inşallah. Abileri çok hevesli

Öğürürken çok zorladiysan boğazından gelmiş olabilir. Tahriş etmissindir. Sonrasında kustunmu hiç bişey geldimi?

Ozel saglık sıgortasi olunca dogum paketi falan hepsı icinde oluyor tama layıcı sglık sıgortasi dogum paketi dediginiz ne oluyor anlamiyorm da bole seleri:)) ouzde soruyorum
Doğum paketinin içeriği hastaneden hastaneye değişiyor. Kimisi bütün randevuları ve testleri de dahil ediyor. Sonrasında da bebeğin ilk randevusu vs de dahil olabiliyor. Diğer sağlık sigortalarının şöyle bir durumu var ki; yaptırırken doğum için hangi hastanenin hangi şubesi olduğunu belirtmek gerekiyor. Hatta hastane anlaşmalı olabilir ama doktor olmayabilir falan çok fazla ayrıntısı var

Boğaz zorlanmış olabilir gibi geldi bana da.. bol su içmeye çalışın bence, doktorunuza da sorun ne olur ne olmaz. Geçmiş olsun

Maşallah yardım etmeye hevesleri varsa çok iyi.. şanslı Bir bebek geliyor demekki

Dis eti rahatsizliklarinda da olabilir. Biseyler yerken durduk yere kan tadi aliyorum bi bakiyorum dis etim kanamis. Dikkat et belki sende de oyledir veya bogazin tahris olmustur.

Merhaba kızlar, uzun zamandır giremiyordum. Ağır bir grip geçirdim (40 derece ateşli) ve doktorum sadece parola izin verdi çok zordu.

Ben şu an 11+3 üm. Dün doktora gittim. İkili tarama için kan verdim. Ense kalınlığı 0,7 burun kemiği var dedi. Çok şükür

Ama benim dünden beri içim kıpır kıpır.. ilk defa böyle gördüm, çok büyümüş. Yüz üstü yatıyordu sonra sırt üstü döndü. elleri kolları kıpır kıpırdı. Ayy ne bileyim işte çok mutlu oldum. Doktor 3 hafta sonra görüşelim dedi 11 ocak için randevu aldım. O zaman cinsiyetide söyleriz dedi

son sayfaları okudum da daha da bir heyecanlandım. Hepimizin bebişleri büyümüş, cinsiyetler öğrenmeye başlanmışş

Geçmiş olsun ben de ilk haftalarda ağır grip geçirdim antibiyotik de kullandım o süreçte. Ateş olunca doktor korktu. Benim diğer randevum da 17 ocakta bu haftalarda kıpır kıpırlar sanırım benimki de öyleydi gördüğümden beri çok mutluyum :))

Aa senle son adet günümüz aynıymış Ben 10+5 te gittim kontrole. Ama 11+5ti ultrasona göre. Bu gittiğimde yine öyle mi olacak meraktayım. Yüzde 60 kız dedi bana

Aa senle son adet günümüz aynıymış Ben 10+5 te gittim kontrole. Ama 11+5ti ultrasona göre. Bu gittiğimde yine öyle mi olacak meraktayım. Yüzde 60 kız dedi bana
Maşallah ya bir hafta önden gidiyomuş minik öyle olur heralde dimi benimki de biraz önden gidiyo gibi ama bir hafta kadar değil 3 4 gün erken döllenme oldu bence bizimkiler

O zaman sen de 17 ocakta cinsiyetini öğrenir bizimle paylaşırsın

Ayy bir daha öyle grip olmayalım. Ben covid ken bir hafta hastanede yatmıştım ve böyle ateşlenmemiştim. Günlerce düşmedi. Perişan oldum

Ayy benimki hiç söylemedi. Belki tahmin etmiştir bilmiyorum. Görünüyor görünmüyor hiç bahsetmedi. Sadece bir sonraki geldiğinde cinsiyetini öğreniriz dedi.

Canım kızz Demek bir hafta ileriden gidiyor.

Benimde dün 11+2 idi. Ultrasonda 12 haftalık dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…