2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Olmasın da zaten. Ben kendi ultroson resmime benzettim de dedim acaba sende de mi bu sıkıntı var o yüzden mi kanaman oluyor diye. Benim rahmimde perde varmış. O yüzden düşük , erken dogum riskim var. Inşallah bebeğim tutunur bana😔🙏
Perde olanda çocuk olması da zor olur derler. O konuda bir zorluk yaşadınız mı

Perde olanda çocuk olması da zor olur derler. O konuda bir zorluk yaşadınız mı
Evet hep hamile kaldıktan sonra araştırdım ama ben çok geç hamile kalmadım .1 buçuk senelik evliyim.ilk zamanlar hiç çocuk düşünmemiştik.cocuk istediğimiz zaman kontrol amaclı doktora gittim ultrosonla baktı hiç bana böyle bi şey söylemedi. Her şey normaldi. Zaten genelde gebe kalındıktan sonra fark ediliyormuş. Ya da ilaçlı rahim filminde. Şimdi perdenin derinliğiyle ilgili de bi şey bilmiyoruz doktor hamileyken ilaçlı rahim filmi çekemeyiz dedi. Böyle sorunu olup doğuran hastalarımız var bekleyip görücez dedi. Dua ediyorum sadece başka elimden bi şey gelmiyor

Kalbi hızlı atınca kızmış yavaş atınca erkek yazıyo ger yerde 😂😂 benimki bütün teorileri ezdi geçti 😂😂 ben cinsiyet söyleyeceğini anlamadım. Kalp atış hızını soruyorum. Kendimce çıkarım yapcam diye. 😂😂 doktor kalp atışını söyledii ben içimden aha kız dedim. 😂😂😂 sonra cinsiyeti de erkek dedi 😳😳😳 şok oldum.

Ya maşallah artık bebislerin cinsiyetleri birer birer belli oluyor darısı başıma sağlıkla kucağımıza alalım kızlar hepimiz miniklerimizi Amin ..

Eki Görüntüle 3181419
Kizlar bende yeni eve geldim 12 haftalik olduk biz gayet saglikli bebişim doktor erkege benziyor ama emin olamadi

Çok şükür sağlıkla büyüsün bebisler artık listemizde cinsiyet alanı da dolmaya başlayacak.. bakalım sanki bizim dönem erkek dönemi gibi gidiyor 🤣

X