2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ya bana hep diyorlar cinsiyetle alakalı halbuki hiç alakası yok bence
Erkek de kız da da bulanıyor
Bünye meselesi
Ama inşallah hemen geçer sende rahatlarsın
Bende bulanmadı çok yinede zayıfladım 2 kilo da olsa
Allah herkesin yardımcısı olsun

Ben sadece kendimi acaba bebem napiyor diye endişeleniyor sanıyodum canım hamiş arkadaşlarım Şaka bir yana 3 hafta beklemek gerçekten çok zormuş Allah'tan Pzt günü kavuşuyoruz miniğimle
ceyda düvencinin youtube kanalında bi videosunda diyor ki , sokaklarda ultrason otomatları olsa para atsak her gün baksak içimiz rahatlasa diye aşırı hak veriyorumm

Kizlar doktora geldim bakalim ne dicek doktor cok heyecanliyim
Güzel haberlerle gelirsin insallah
Fetal doppler, baby heart monitor diye arastirin
Kalp atışıyla birlikte napiyor merakindayim arayan bebiş nasıl diyor 3 haftadır görüşemedik diyoruz artik
Ben de baktım ya kaç bin dolardı 2 mi 3 mü ne
Eşimin ooo cevabından sonra çok pahalı olduğunu anlayıp sormadım bile

O zaman boşuna ikinci çocuk mu tövbe diye gezmeyeyim ortada

Herkes ankarada herlde benm gibi istanbul yokmı medicanaya gidiyıroum bende ama sizin doktorlarinz masallah güzelce anlatiyor bızim ole diil 10haftalıgım 20gun rapor verdi sorasında gelmemi istedi oyle telefon nosu falanda vermedi gidiyorum kanama alanı devam btaz daha dinlen okdr:))) genelde ben soruyom hep

Hep iyi günler bunlar hep hep gelin bide bize sorun herkes yaşadığını bilir.

Ben de istanbulda medicana ya gidiyorum. Hangi subesi? Doktorum cok tatli , telefonunu da verdi. Her an cevap veriyor tum sorularima

Telefon numarası vermediyse zaten başta değiştirin bence hem büsürü para ile alıyoruz paketleri hemde ulaşmak zormu olcak biley olduğunda çabuk ulaşabilmek için tercih ediyorum ben özel hastaneleri

Telefon numarası vermediyse zaten başta değiştirin bence hem büsürü para ile alıyoruz paketleri hemde ulaşmak zormu olcak biley olduğunda çabuk ulaşabilmek için tercih ediyorum ben özel hM
Kesınlıkle haklısınız oyle yapacagı
Telefon numarası vermediyse zaten başta değiştirin bence hem büsürü para ile alıyoruz paketleri hemde ulaşmak zormu olcak biley olduğunda çabuk ulaşabilmek için tercih ediyorum ben özel hastaneleri
m

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…