2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Evet
Boyleydm hatta onda daha kotu olduğum anlar oldu mesele onda korkudan yemekte yemiyordm. Dört kılo vermistm bunda iki kilo verdim midem bulansada az az ekmek yoğurt yedim ekmek arası yedm tost yedim için dişim ekmek hamut oldu bunda daha zor olan mide ağrım oldu onda bu kdr varmiydi hatrlmayrm ay evet hepsi zor geçti ya :KK43:(((
Ya bana hep diyorlar cinsiyetle alakalı halbuki hiç alakası yok bence
Erkek de kız da da bulanıyor
Bünye meselesi
Ama inşallah hemen geçer sende rahatlarsın 🙌
Bende bulanmadı çok yinede zayıfladım 2 kilo da olsa
Allah herkesin yardımcısı olsun 🙏🌸

Ben sadece kendimi acaba bebem napiyor diye endişeleniyor sanıyodum canım hamiş arkadaşlarım😀 Şaka bir yana 3 hafta beklemek gerçekten çok zormuş Allah'tan Pzt günü kavuşuyoruz miniğimle🫠
ceyda düvencinin youtube kanalında bi videosunda diyor ki , sokaklarda ultrason otomatları olsa para atsak her gün baksak içimiz rahatlasa diye :KK70: aşırı hak veriyorumm

Kizlar doktora geldim bakalim ne dicek doktor cok heyecanliyim
Güzel haberlerle gelirsin insallah😍
Fetal doppler, baby heart monitor diye arastirin
Kalp atışıyla birlikte napiyor merakindayim arayan bebiş nasıl diyor 3 haftadır görüşemedik diyoruz artik😀
Ben de baktım ya kaç bin dolardı 2 mi 3 mü ne
Eşimin ooo cevabından sonra çok pahalı olduğunu anlayıp sormadım bile😀😀😀

Canım o kadar çok unutmuşum ki hamilelikte yaşadıklarımı sanırsın ki 2 çocuklu kadın değilim. Bulantilarimi unutmuşum kaçıncı haftada bitti unutmuşum tabi en son hamileliğimin üstünden 7-8 yıl geçti Cook olmuş. Zaten böyle unutmasak tekrar hamile kalamazdik 😂 bak ben normal doğurdum sancinin acittigini hatırlasana nasıl bir acıydı hatırlayamıyorum. Bence beyin dogumdan sonra herşeyi resetliyor
O zaman boşuna ikinci çocuk mu tövbe diye gezmeyeyim ortada 🤣

Herkes ankarada herlde benm gibi istanbul yokmı medicanaya gidiyıroum bende ama sizin doktorlarinz masallah güzelce anlatiyor bızim ole diil 10haftalıgım 20gun rapor verdi sorasında gelmemi istedi oyle telefon nosu falanda vermedi gidiyorum kanama alanı devam btaz daha dinlen okdr:))) genelde ben soruyom hep

Ben 2 gün sonra 12.haftaya giriyorum ve karnımda şişlik hissediyorum. Hatta dün eşime benim iç karnım hiç geniş değil mi acaba başladı karnım çıkmaya dedim. Ama muhtemelen şişkinlikten falan oluyordur diye düşünüyorum şimdi kabızlık falan da var.

Ayak üşümesi bende de acayip oluyor bu günlerde. Sıcak su torbası yapıyorum sürekli başka türlü ısınmıyor. Bende kansızlık var evet, sizde de olabilir😞

Decavit'i ben kullanıyorum. Decavit pronatal. Mide bulantısı yapmadı bana ama tok karnına içmesem kesin yapardı büyük bir ilaç çünkü. Ben onu içiyorum ardından bir küçük ekmek atıyorum ağzıma şimdilik iyi gidiyor.

"Bunlar daha iyi günlerin"ciler hiç bitmiyor ki😂 evlilik hazırlığı yaparken bunlar iyi günlerin dediler yeni evliyken bunlar daha iyi günleriniz dediler. Simdi hamileyim bunlar daha iyi günlerin tadını çıkar diyorlar. Çocuk doğunca da aman ikinci olmadan bunlar iyi günlerin diyecekler herhalde 😂
Hep iyi günler bunlar hep hep 🤣🤣 gelin bide bize sorun herkes yaşadığını bilir.

Herkes ankarada herlde benm gibi istanbul yokmı medicanaya gidiyıroum bende ama sizin doktorlarinz masallah güzelce anlatiyor bızim ole diil 10haftalıgım 20gun rapor verdi sorasında gelmemi istedi oyle telefon nosu falanda vermedi gidiyorum kanama alanı devam btaz daha dinlen okdr:))) genelde ben soruyom hep
Ben de istanbulda medicana ya gidiyorum. Hangi subesi? Doktorum cok tatli , telefonunu da verdi. Her an cevap veriyor tum sorularima ☺️

Telefon numarası vermediyse zaten başta değiştirin bence hem büsürü para ile alıyoruz paketleri hemde ulaşmak zormu olcak biley olduğunda çabuk ulaşabilmek için tercih ediyorum ben özel hastaneleri

Telefon numarası vermediyse zaten başta değiştirin bence hem büsürü para ile alıyoruz paketleri hemde ulaşmak zormu olcak biley olduğunda çabuk ulaşabilmek için tercih ediyorum ben özel hM
Kesınlıkle haklısınız oyle yapacagı
Telefon numarası vermediyse zaten başta değiştirin bence hem büsürü para ile alıyoruz paketleri hemde ulaşmak zormu olcak biley olduğunda çabuk ulaşabilmek için tercih ediyorum ben özel hastaneleri
m

X