2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
13 ekimse zaten daha çok yeni 6+1 olarak bakma o son tarihine göre o şekilde.bebek oluştuktan sonra sat değiştirilebiliyor döllenmeye göre.Hiç moralini hemen bozma.Kese var şükür ki dış gebelik değil.Bunu attık kafamızdan.Belkide daha 5 haftalıktır.İnanıyorum ki haftaya herşey daha güzel olacak tam haftasını da öğrenmiş olucaksın İnan

Teşekkür ederim, umarım oyledir. Geç döllenmedir ve haftaya büyüdüğünü görürüm.

Kesinlikle katılıyorum.Herkesin yumurtlama dönemi farklı ve aplikasyonlar asla tam olarak tespit edemiyor.1 hafta daha sabretmek lazım

Canım daha erken ülmen için geç döllenme olmuştur hemen kötüyü düşünmeyin lütfen

çok küçük oluyor normal ama 5 in sonlarında yolk gözüküyor kese büyüyor her gün :) normal canınızı sıkmayın 6 sonları bebek ve bebek kalp atışı 7-8 bile normal kalp için :)
Yani 5+6 da gideceğim ben vajinal bakacak bebeği görmek için. Göremeyecek miyiz yani

Kızlar dr umdan aldığım bilgileri yazıcam size aklınızda olsun.

İlk dr a gittiğimiz tarih genellikle kese oluşumu tarihidir yani 5-6 haftalar.Bebek anca 6 haftadan sonra oluşur.Hatta 6 haftada bile görünmeyebilir.Bu çok normal ve sağlıklıdır.Endişelenecek bir şey yok.Kese göründükten 10 gün sonraya dr umuz tekrar randevu verir ve bebeği görürüz.Bazı hamişlerde kalp atışı 8. haftada bile duyulabilir.Yinede gidişat sağlıklı ve her şey yolundadır

Benim inanılmaz mide bulantım başladı dünden beri. Midem ağzımda. Kusamıyorum. Yemeklerin görüntüsü bile midemi tuhaf yapıyor. Kraker falan yiyorum. Bugün 6+0 olduk
Hoşgeldin derttaşım. leblebi zeytin çubuk kraker genelde bastırıyo.Fakat ben dayanamayıp dr umdan ilaç istedim çünkü günde 4 kez kusmaya başladım.Sadece hamileler için üretilmiş ilacı önerdi.Onunla hiç bulantım olmadı.İstersen dr una danış.En güzel zamanlar eziyete dönüşmesin

bende 9gün önce gittiğime 6mm boyutundaydı şimdi 12mm olmuş 6 haftalık dediler ama kalp atışı için haftaya gelmemi istediler bir sıkıntı yoktur inşallah bizde de size de hayırlı olsun

bende 9gün önce gittiğime 6mm boyutundaydı şimdi 12mm olmuş 6 haftalık dediler ama kalp atışı için haftaya gelmemi istediler bir sıkıntı yoktur inşallah bizde de size de hayırlı olsun
Çok sevindim hayırlı olsun.Hiç bi sıkıntı yoktur merak etme kalp atışını duyduktan sonra gerisi kolay zaten

Benim doktorum neden şu aralar kalp atışı görmeyi bekliyor anlayamıyorum

Benim doktorum neden şu aralar kalp atışı görmeyi bekliyor anlayamıyorum
Genellik 6-7 de duymayı hedeflerler sende 6 haftadasın yani 5+ lardasın bu haftalarda kese görünür bir iki gün sonra yolk ve bebek görünmeye başlar.Garanti olsun diye 1 hafta ya verirler.Bugün benim dr um 10 gün sonraya verdi randevumu.Geç döllenme diye düşündüğümüz için.Belki bir hafta sonra gelsen kalp atışını duyamayız garanti olsun 10 gün yapalım dedi.Yani son adet tarihine göre bile değişiyor

çok küçük oluyor normal ama 5 in sonlarında yolk gözüküyor kese büyüyor her gün :) normal canınızı sıkmayın 6 sonları bebek ve bebek kalp atışı 7-8 bile normal kalp için :)
Benimde aynı şekilde, iki gün önce gittim HCG 138 çıktı. Ustten muayene etti kese oluşmamış ama yeri belli dedi iğne ucu kadar. Bugün yine gittim, ultrasonla bakmadı bile zaten oluşmamıştır diye sadece kan verdim sonuç bekliyorm. Hesaplarima göre tam 5. Haftadayim.hala endiseliyim

Benim doktor önümüzdeki hafta izinde olcakmış yokmuş ondan dolayı bu cuma gelmemi istedi de karından göremezsem vajinal bakarız dedi kalp atışını görmek için dedi o zaman duyamayız da çok heyecanlıyım rabbim hepimizin sağlıkla sağ Salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…