2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
İlaç hiç içmedim canım ama bu günlerde midem daha rahat bitek sabah ilk kalktigimda ve gece bu saatlerde can sıkıcı oluyor.Oglen baya iyi.
Ben dayanamadim ictim bı zarari yk dedi dort bes doktora sordum ama inan okdr rahatladimki anlatamam ikinci kutuya gectim benmde gece oluyodu cnkı ins 12haftadan sora brakırım yavastan

P pozitif
geçmiş olsun canım benim normalde düşük ama hamileliğimde normale donuyor

Ya gündüz kusmalarım azaldı benim, gündüz bulantılarım da azaldı ama akşam yemeğinden sonra kusmaktan helak oluyorum. Midemde bir şey kalmayana kadar kusuyorum, sonra gece açlıktan mide bulantım oluyo, ona uyanıyorum, galeta yiyodum ama o da fayda etmiyor artık
Bi de salı günü doktora gittiğimde bile adet sancısı gibi sancım vardı, doktora söyledim, rahminde kasılma görünmüyor sıkıntı yok dedi ama iyice arttı bu iki gündür. Gaz sancısına da benziyor. Gece ona da uyanıyorum
Uykuya doymuyorum, okulda çocuklar öğle yemeğindeyken oturduğum yerde sızıyorum. Ayakta çok durmamaya çalışıyorum ama çocuklar küçük, mecbur sıra aralarında gezip her şeylerini kontrol ediyorum. O da ağrımı, sancımı arttırıyor.
Herkes hamilelik bi hastalık değil, doğal bi şey diyodu. Hastalık olsa ilaç alırsın geçer, kendine gelirsin, hamilelikte bu da yok. ne diyeceğimi bilemiyorum artık.

Ben 7+6h içindeyim şükür bügüne kadar sadece 1 defa istifra ettim inşallah birdaha olmaz çünkü ben çok korkuyorum ağlıyorum falan. Mide bulantılarım benimde çok var bulaşıklardan bile tiksiniyorum herşeyin kokusu midemi bulandırıyor ağrım falan yok şükür ama uyku halim beni benden alıyor hep uykum var yemek yedikten sonra oyle bir tatlı uyku geliyorki eşim evdeyse çocuğu ona brakıyorum yatıyorum bulaşıkmiş ev işiymiş hepsi benim keyfimi bekliyor bana kalasıya yer yatarım tüm gün tüm gece yani mide bulantısı dışında beni zorlayan birşey yok şu uyku isteyide bi geçse iyi olur aslında çocuğuma bakamıyorum adam akılı

Haha ev işinde aynı ben

Bende öyleyim vallaha sabah makineyi çalıştırdım asarım dedim hala asmadim

Bende öyleyim vallaha sabah makineyi çalıştırdım asarım dedim hala asmadim
Allahım yalnız değilmişim, çok mutluyum Çamaşırları yıkadım, bir gün boyunca makinede durdu. Kokmuştur diye bir daha yıkadım. Annemlere kalmaya gidecektim, giderken çamaşırları da yanımda götürdüm, orada serdim

Aynen tek sen değilsin evde eşim iki çocuk hangisine yetişiyim yemek yap et derken zaten yoruluyorum çamaşırı hep unutuyorum sen demesen aklıma bile gelmiyordu şuan makinede çamaşır olduğu

Bi
Bize bu hamilelik iyimi geldi kötümü geldi anlamadım

Oda birşeymi ayni makineyi 3 defa çalıstırdım gecen hafta

Bi

Bize bu hamilelik iyimi geldi kötümü geldi anlamadım
Hiç memnun değilim kendimden yatıyorum şöyle hayal ediyorum şimdi kalkarım şurayi temizlerim burayı temizlerim falan ohh miss diyorum sonrada neyse yarın erken kalkar yaparım sabah kalkarım uykum olduğu için bi yarim saat diye diye oğlen ediyorum sonra neyse akşam yaparım diyorum ama malesef ne sabah ne akşam hiç birşey yaptığım yok ancak ev kokuşmasın diye birseyler yapiyorum

Hahahha aynı durum dayız cidden herife diyorum git yemeği ısıt şurayı topla ben gebeyim diyorum kalkıp yapıyor

Yav ben şunu anlamıyorum başlıklarda nie hep cinsiyet soruyor millet bu nup olayı ne

Hahahha aynı durum dayız cidden herife diyorum git yemeği ısıt şurayı topla ben gebeyim diyorum kalkıp yapıyor
Aynen benimkinide mutfaga sokuyorum kokular beni maffediyor yoksa allahtan ben soylemeden de evin danikligini goruyor kendi capinda toplatiyor garibim bence hamilelik bize yaradi ama heriflere yaramadi

Aynen benimkinide mutfaga sokuyorum kokular beni maffediyor yoksa allahtan ben soylemeden de evin danikligini goruyor kendi capinda toplatiyor garibim bence hamilelik bize yaradi ama heriflere yaramadi
Ben yüzüne diyorum ki ben seni kullanıyorum hiç kusura bakma yapacaksın diyorum gülüyor tabi ya hamilesin yaptırırsın diyor tabikide dedim dokuz ay emrimdesin dedim hiç iyimursamiyor bile ne desem tin lamiyor bağırıp kızıyorum hay senin o hormonlarina diyip gülüyor anca keyif bizde

Senin saçlarındada kırılma dökülme varmı

Yok hamilelik bana yarıyor tırnaklarım cok uzamaya başladı saçımida yeni kestirmiştim popomdaydı şuan omuzlarımda ama doğuma kadar popoma tekrar varır
Benim şuan popomda ama kırılma çok var kestiremiyorum da neymiş batıl inanç kesilmemiş hamileyken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…