2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Geçmiş olsun, bende aynı durumdayım üç gündür ateşim de var, doktor 38 i geçmesin dedi parolle idare ettim ama sürekli yükselince ateşim dün hastaneye gittim influenza pozitif çıktı, ilaca başladım, eğer kötülersen ihmal etme erkenden doktora git canım, bol su iç🙏🏻
Gittim canım parol verdi yanına bir iki ilaç daha verdi ama parol hariç diğerlerini içmiyorum.ne olur ne olmaz die

Merhaba kizlar hepinize sağlıklı gebelikler diliyorum 😍
2021 ağustos annesi olacakken erken doğumla temmuz annesi oldum
Tam 2 yıl sonra tekrar gebe olduğumu öğrendim
Büyük bir şok yaşadım hiç beklemiyordum
İkizlerim 2 yıl sonra tüp bebekle olmuştu
Doğum ağustos başı gözüküyor ama muhtemelen yine temmuz annesi olacağım
Bir ayağım burda o yüzden
İnşallah hepimiz sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize😍🤲

Gittim canım parol verdi yanına bir iki ilaç daha verdi ama parol hariç diğerlerini içmiyorum.ne olur ne olmaz die
Anladım canım, bana enfluvir verdi doktor, kendi doktoruma sordum içebilirsin dedi, durumuna bak canım kötüleşirsen ihmal etme ilaçları al bence, özellikle ateş bebek için çok zararlıymış, ateşin varsa sürekli kontrol et, umarım en kısa sürede iyileşirsin🙏🏻

Anladım canım, bana enfluvir verdi doktor, kendi doktoruma sordum içebilirsin dedi, durumuna bak canım kötüleşirsen ihmal etme ilaçları al bence, özellikle ateş bebek için çok zararlıymış, ateşin varsa sürekli kontrol et, umarım en kısa sürede iyileşirsin🙏🏻
Once çocuklarım oldu hasta onlarla ilgilenicem die şifayı ben kaptım çok şükür onlar iyi oldu

Amin cnm resmen hastaneler dolmuş taşmış tamamen hep çocuk dolu
Yaa benim kızlarım da hasta
2 hafta önce de hastaydilar yeni iyileşmişlerdi
Bu sefer doktora goturmedim kafama göre ilaç veriyorum inşallah çabuk geçer
Cocuklar hasta olunca zaman duruyor sanki bu sene ne bu böyle anlamadım gercekten

Yaa benim kızlarım da hasta
2 hafta önce de hastaydilar yeni iyileşmişlerdi
Bu sefer doktora goturmedim kafama göre ilaç veriyorum inşallah çabuk geçer
Cocuklar hasta olunca zaman duruyor sanki bu sene ne bu böyle anlamadım gercekten
Bende hiç bir şey anlamadım tanıdığım herkes hasta bir eşim sağlam

Uyu dinlen toparlarsin insallah. Çocuklar da var zor oluyodur dinlenmek.Allah güç kuvvet versin
Ben birşey yapamıyorum zaten kızım dönüyor etrafta sabahtan beri ev işi yapıyor oğlumda aynı şekilde çok şükür daha yeni uyumaya gittiler kalkamıyorum die kızım bulaşıkları elinde yıkamış toparlamis mutfağı şuan için öyle gittiki insanın bir kızı olması çok güzel

Suyu bir anda 2 bardak içmek yerine yudum yudum sürekli içmek daha iyi olur. Bir anda fazlaca içtiğimiz su bizi sadece idrara çıkarır.

Benim Tsh ım da düşük(0.01). Beta hcgnin işleri bunlar. İlk 3 ay olabiliyormuş. Yüksek ya da düşük çıkabiliyormuş. Dr 0.3’ün altı sıkıntı dedi sizin 0.6 sıkıntı yoktur diye düşünüyorum.
Ben dahiliyeye gittim şimdilik takip edicez dedi. Herhangi bi tedavi önermedi. Sizi de doktor gerek duyarsa dahiliyeye yonlendirir.
Benim de tsh düşük ft3 yüksek bana da ilk üç ay olabilir takip edilecek dedi doktor biraz rahatladım

Merhaba kizlar hepinize sağlıklı gebelikler diliyorum 😍
2021 ağustos annesi olacakken erken doğumla temmuz annesi oldum
Tam 2 yıl sonra tekrar gebe olduğumu öğrendim
Büyük bir şok yaşadım hiç beklemiyordum
İkizlerim 2 yıl sonra tüp bebekle olmuştu
Doğum ağustos başı gözüküyor ama muhtemelen yine temmuz annesi olacağım
Bir ayağım burda o yüzden
İnşallah hepimiz sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize😍🤲
ayyyyy canim hamilemisin
beni tanidinmi bi ara konuşmuştuk

Ben birşey yapamıyorum zaten kızım dönüyor etrafta sabahtan beri ev işi yapıyor oğlumda aynı şekilde çok şükür daha yeni uyumaya gittiler kalkamıyorum die kızım bulaşıkları elinde yıkamış toparlamis mutfağı şuan için öyle gittiki insanın bir kızı olması çok güzel
Ne güzel 😊 yaşı küçükler sandım. Maşallah o zaman 🧿

Evet bende bi firmayla görüştüm, dediğiniz gibi gelip evde kanı alıyolarmış. Max 12 gün içinde sonuç çıkıyor dediler. Bide sizin şu anda kaçıncı hafta, 10. Haftada bu testi yaptırabilirsiniz dediler bana.
Ben bugün 4 firmayla görüştüm. Testi yurtdışına gönderenler daha güvenliymiş sanırım. 10. Haftamdayım, yarın karar verip arayacağım. Pazartesi gelip evden kan alacaklar. 7-10 iş günü sonra doktoruma ve bana ileteceklermiş sonuçları. 20-30 dolar/euro farkla fiyatlar birbirine yakın. Ortalama 350 dolar/euro civarında.

X