2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar ben şimdi doktordan çıktım geçen hafta sadece kese vardı bebek yoktu. Bugün göründü ya ❤️ Bebeği ben pek göremedim ama doktor çok küçük dedi o görmüş :) kalp atışınıda duydum o kadar rahatladım ki çok şükür 🙏🏻 Ama 4 cm kistlerin var dedi onlar nasıl gecicek bilmiyorum inşallah bebeğe zararı olmaz 😔
Gözün aydinn canım 🥰🥰 doktor ne dedi kist icin

Maşallah çok iyi düşmüş bakalım öğlende sonra sonuçlarım çıkacak e nabızdan sonuca bakarım ama doktorla yarın görüşeceğim ilaca devam edip etmemek için
Olanca mutlaka devam ettirecek ama arttırılacak mi yoksa aynı aynı mı devam ona karar verilecek canim

Kızlar ben şimdi doktordan çıktım geçen hafta sadece kese vardı bebek yoktu. Bugün göründü ya ❤️ Bebeği ben pek göremedim ama doktor çok küçük dedi o görmüş :) kalp atışınıda duydum o kadar rahatladım ki çok şükür 🙏🏻 Ama 4 cm kistlerin var dedi onlar nasıl gecicek bilmiyorum inşallah bebeğe zararı olmaz 😔
Benim de kistim var canım bisey olmaz merak etme benimki de 4 cm doktor gebelikte küçülebilir küçülmese de sorun değil sezeryanla alırım dedi

Benimde başta öyleydi sonra akşama döndü bulantılarım bu haftada tamamen günün her saati bulantı hissi var ne yiyip içsem.
Benimde oyle bazen canım yemek yemek istiyor sonra bi hevesle yiyiprum sonra bulantom basliyor ama en iyi gelen sey peynır ekmek bana:))) pteside raporum bitiyor ins işyerindede boyle olmazbu arara bde ara ara belim agrıor hayırlısıla hepımız atlatalim inseAllah

Bulantisi olan arkadaslar bisey soylemeyi unutmusum cift yastik ve sol tarafiniza yatarsaniz bulantilari hafifletir. Mide saga yatik oldugundan saga yattiginizda kusma ihtimali cok daha fazla sol tarafa yatinca hem mide daha rahat eder hem okudugum kadariyla bebege kan akisi daha rahat oluyomus 👍

Niye bişey olsun canım ya aklına niye öyle şeyler getiriyosun bişey olmuş olsa ağrın olur kanaman olurdu bence herşey yolunda tadını çıkar

Olmamıştır canım merak etme sen beslenmene bak güzel düşün
Ne bileyim, endişe ediyorum valla. Yarın kontrolüm var, inşallah her şey yolundadır. Dua edin bana lütfen.
Yok canım benim allah korusun bugün daha doktor belirtin kesilebilir aniden bulantılar azalabilir korkma hiç dedi
İnşallah dediğin gibidir.
Ahh ya o günlere bende isinlanmak istiyorum 🥲 kaç haftaliksin canım
8+2 haftalık olduk bugün.

Canım benim 3 hafta önce değerim böyledi tsh değeri yüksekti gebelikte 2.50 üst sınırmış ilaç kullandım bugün tekrar gittim test verdim şuan sonuç bekliyorum galiba yarın gösterebilecem doktora sonuçları
Benim de tsh düşük ft3 yüksek 😔bugün ultrason girdim tiroidler iyi ama başka testler aldılar bakalım sonuç ne olacak hayırlısı olsun siz nasılsınız neler yaptınız

bak mesela bu resimde hep plasentayı bulup kordon başlangıçına bakılmış ve bebek hangi köşeye yerleşmiş
Vajinal bakıldığı zaman ultrason fotosunu normal olduğu gibi değerlendiriyorlar
Eğer karından yapıldıysa ters çevirip öyle bakılıyor 😂
Biraz zor
Ya ben çok inanamıyorum bunlara. Çünkü benim kızımın ultrason görüntüleri buna göre kesin erkek olmalıydı ki 22. Haftaya kadar da kız olduğu detaylı ultrason ile netleşti. Yani doktorum da ısrarla erkek diyordu 😁 kız doğdu.

Yok canım benim allah korusun bugün daha doktor belirtin kesilebilir aniden bulantılar azalabilir korkma hiç dedi
Evet bak ben bunu yaşıyorum. İki üç gün belirtiler minimuma iniyor sonra iki üç gün tavan yapıyor. Geçenlerde burada da paylaşmıştım korkuyorum bişey mi oldu diye ama seyir bu şekilde sanırım.

Evet bak ben bunu yaşıyorum. İki üç gün belirtiler minimuma iniyor sonra iki üç gün tavan yapıyor. Geçenlerde burada da paylaşmıştım korkuyorum bişey mi oldu diye ama seyir bu şekilde sanırım.
Benim maşallah belirti adına göğüs sızlaması ve arada sol kasık ağrısı ağrısı dışında hiç bir şeyim yok, doktorum her kadının hamileliğe tepkisi farklıdır dedi :) bende korkmuştum başlarda

X