2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Sana yine doktorun bulantı için ilaç vermiş benimki onu bile vermedi

İnşallah canım ya gerçekten halsizlik beni en çok zorlayan karnım açlıktan gurulduyo ama ne yesem iki dk sonra çıkarıyorum
Ben saat başı bişey atıyorum ağzıma sabah tost yaptım yağsız çeyrek ekmekten onun yarısını evden çıkmadan yarısını ise gelince yedim. Mandalina bana iyi geliyor aralarda 2-3 mandalina atıyorum. Öğlen şehriye çorbası vardı kendimi zorlayarak yarısını içtim sonra hepsini çıkarttım yemekhaneden ekmek almıştım şimdi ara ara ondan 1-2 lokma yiyorum. Aç kalirsam asla dayanamıyorum.

Kızlar daha önce çene bölgemde yoğun sivilcelerimin olduğunu yazmıştım birkaç arkadaşta aynı durumu yaşıyordu ne durumdasınız benim ki asla azalmıyor kırmızı kırmızı oldukça rahatsız edici şekilde devam ediyor...

Ahhhh canım korkma Allahını izniyle bisey olmaz bana da teklif etmişti kabul etmedim

Kuşuum en yakın arkadaşım senin dediğin gibiydi kızı oldu ama nasıl güzel bi kız

Şöyle kendini bilmez doktorlara nasıl sinir oluyorum. Kesin asistandır onlar. Yatıp dinlenin siz bugün.

Yok canım senle aynı değilmişiz. En azından oluşup da sonradan bişey olmadı öyle düşün. Kürtaj zor her ne kadar 10 dkka sürüyor deselerde bunaltıcı bı surec. Tekrar olcak inşallah
İlkinde kalbi durdu, aldılar. Bunda hiç büyümedi, aldılar. İnşallah üçüncüde sağlıklı büyür. İlkinde cok üzüldüm çünkü beklemiyordum. Bunda böyle olacağını bilerek gittim. Allah sabrını da veriyor sanırım.

Genetik test verdin mi kan pıhtılaşması için önce bunların neden olduğunu iyice araştır bence canına yazik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…