2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bence rapor almalısın evde bir kaç gün dinlenmelisin aynı zaman da bulantı ilacı da alabilirsin doktoruna söyleyerek bu şekilde çalışman zor olabilir zaten halsiz düşersin kusma oldukça
İlaç yazdı rapor yazmadı sadece mesajlaşma olduğu için galiba inşallah ilaç iyi gelir ya gerçekten çok zorlanıyorum su an dakika sayıyorum eve gitmek için

Ayni durumdayiz banada rapor vermedi doktor 😡
Ben alışığım rapor alamamaya ya benim belimde platin var bazen öyle bir oluyorum ki bacaklarımı hissetmiyorum tekerlekli sandalyeyle gidiyorum acile narkotik serum veriyolar rapor da verir misiniz diyorum vermiyolar başhekim onay versin ya da kendi klinik şefin versin diyolar öyle ilginç bir rapor sistemi var sıkma canını köle gibi çalışmamızı bekliyolar gerçekten sağlıklı olmamızı umursayan yok

Ben alışığım rapor alamamaya ya benim belimde platin var bazen öyle bir oluyorum ki bacaklarımı hissetmiyorum tekerlekli sandalyeyle gidiyorum acile narkotik serum veriyolar rapor da verir misiniz diyorum vermiyolar başhekim onay versin ya da kendi klinik şefin versin diyolar öyle ilginç bir rapor sistemi var sıkma canını köle gibi çalışmamızı bekliyolar gerçekten sağlıklı olmamızı umursayan yok
Cidden napicagimi şaşırdım günler saatler geçmiyor. Sürekli mide bulantısı azıcık zorlaşan anında istiğfar ediyorum. Bu şekilde ise gelip millete ne faydam olcak ki. Kadınlara eziyet başka birşey degil

Cidden napicagimi şaşırdım günler saatler geçmiyor. Sürekli mide bulantısı azıcık zorlaşan anında istiğfar ediyorum. Bu şekilde ise gelip millete ne faydam olcak ki. Kadınlara eziyet başka birşey degil
Benim hiçbir faydam yok Allah'tan arkadaşlarım anlayışlı sen dinlen diyolar stajyer de var o yapıyo işimi ben boş boş oturuyorum zaten çoğu zaman lavabodayım kusmaktan. Cuma günü kendi işimi kendim yapmam gerekecek o zaman ne yapacağım hiç bilmiyorum inşallah o zamana toplar biraz ilaç beni

Pilav gibi mi yapiorsn canm. İçin dişim hamur oldu reflü yapıyor yediğim herşey ağzıma geliyor. Ağrıyor midem blmyrm bende napicam
Canım ben şimdi doktordan geldim
Bana cariban diye bir ilaç verdi
Mutlaka Türkiye’de de vardır
Çok işe yaradı şimdiden
Bide canım ben 1 bardak su 1 çeyrek çay bardayı arpa şehriye koyuyorum çok az tuz katıyorum ve kaynatıyorum
Sonra da içiyorum bardaktan
Kabızlık sorunu var ve kuru ekmek yendiğim zaman daha kötü oluyor 😊

Kızlar ben doktordan geldim 😊
Çok şükür bin şükür kalp atışını duymak nasip oldu 🙏😍rabbim bekleyen herkese nasip etsin inşallah ❤️
Bulantı için de bana cariban diye bir ilaç verdi belki burada bazılarına da yardımcı olmuş olurum 🙏bebeğe zararı yokmuş sadece biraz iştah açıp bulantıyı alıyormuş tam olmasa da ☺️

Ben kuru meyveler de tüketemiyprım kabızlık için diyetisyen yasakladı kuru meyveleri 🤕 valla çok zorluyor beni kabızlık.
Ben ilk hamileligimde bunu kulandim şimdi de 2/3 günde bir kabiz olunca kulaniyorum hastaneden vermislerdi bana bebek ve hamilelere uygun doktorunuza bi sorun isterseniz

Eklentiler

• EA7A029C-8E04-4963-BF22-1944B43672C7.png
    EA7A029C-8E04-4963-BF22-1944B43672C7.png
    134,7 KB · Görüntüleme: 23
Kizlar ne yapiyorsunuz hamilelik nasil geciyor benim kusmalarim gunde ikiye duştu ve acayip uykum halim var
Bu arada listeyi tamamladim adi listede olmayanlar msj atsinlar bana
✋🏻 Ben yokum 😃 tahmini doğum 3 ağustos ama eminim temmuzda gelecek son adet 28.10.22 . 2 cocuk

Son düzenleme:
Benim hiçbir faydam yok Allah'tan arkadaşlarım anlayışlı sen dinlen diyolar stajyer de var o yapıyo işimi ben boş boş oturuyorum zaten çoğu zaman lavabodayım kusmaktan. Cuma günü kendi işimi kendim yapmam gerekecek o zaman ne yapacağım hiç bilmiyorum inşallah o zamana toplar biraz ilaç beni
Bilgisayarda biseyler yazmak bile enerji istiyor.Bu süreci çok çabuk atlatırız inşallah 😔

Sat 7 ekimdi. Ultrasonda bebegin olmadığını ben de her defasında gördüm. O yüzden razı geldim oldum. Doktor da çok emindi zaten
Yok canım senle aynı değilmişiz. En azından oluşup da sonradan bişey olmadı öyle düşün. Kürtaj zor her ne kadar 10 dkka sürüyor deselerde bunaltıcı bı surec. Tekrar olcak inşallah 🤲

Kızlar ben doktordan geldim 😊
Çok şükür bin şükür kalp atışını duymak nasip oldu 🙏😍rabbim bekleyen herkese nasip etsin inşallah ❤️
Bulantı için de bana cariban diye bir ilaç verdi belki burada bazılarına da yardımcı olmuş olurum 🙏bebeğe zararı yokmuş sadece biraz iştah açıp bulantıyı alıyormuş tam olmasa da ☺️
Cook şükür 🥰🥰😍😍 Rabbim bekleyen herkese bu haberi nasip etsin hayırlı olsun ♥️

X