2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben evdeyim zaten. Yaptığım tel şey ev işi ve yemek çoğunlukla yatıyorum. Doktor düşük tehliken var demişti.. Ara ara da kahverengi leke geliyo filan.. Ay ne yıprattı bu süreç ya
Sen bol bol dinlen canım kendini zorlama ben süpürge falan yapınca direk belim ağrıyor direk dinlenmeye alıyorum kendimi sonra devam ediyorum hiç zorlama olduğu kadar ev işi

Merhabalar benim de 8+2 bugün.Dün kalp atışını duydum.Doktor kültür ve idrar tahlili istedi fakat dünden beri sık sık ve az idrara çıkıyorum akıntıda sabah çok az.Her kış tekrarlanan kronik idrar enfeksiyonu oldum galiba .Bugün tekrar doktora gittim korktum açıkçası arada batmada oluyor kasığımda progestan fitil verdi.Aranızda kullanan var mi fitil olarak korktum açıkçası daha çok küçük bebek

Bende de uykusuzluk var günde 3 4 saat uyuyamıyorum. Bedenim uyumak istiyor ama yokk
Benim yaş 35 ilk çocuk insaalah son adet 16 ekim
tmm canim eklerim
Listemiz ne güzel olmuş ellerinize sağlık
saol canim
T Tuuubii gittim bugün. Her şey yolunda
Yeni bir fotosu da oldu.
Eki Görüntüle 3172122
Ay maşallah bebişeee
Beni de ekler misin
Yaş 35 son adet 16 ekim ilk çocuk insaalah
tmm canim
Sat 5 ekim 2.çocuk yaş 32
tam canim
tamam canim ne zaman soylersen eklerim
cok üzgünüm canim allah en guzelini nasip etsin insallah
Merhaba Annelerim 1arakikda kan testi verdim adetime 4 gün kala 399 çıktı sizce nasıl çoğul gebelikmidir
canim iki gunde bir artiş cok fazlaysa bi ihtimal olabilir
Merhaba bebek oluşmadığı için dün kürtaj oldum.
Gecmiş olsun canim

Ben de fitil olarak kullanıyorum canım. Kahve leke geliyor arada onu kullanınca iyi geldi baya. Çünkü hep ayaktayım işte de,öğretmenim sabah akşam 200 mg olandan kullanıyorum.

Teşekkür ederim kuzum yarım hastabeye gidicem kaç haftalık oluyor acaba

Progestan fitil en iyisidir ya. Ne yan etki yapar ne başka olumsuzluğu olur. Direkt keser kanamayla lekelenmeyi. Gönül rahatlığıyla kullanın.

Kizlar Ankara'da yaşayanlar asla Gazi hast. gitmeyin. Böyle bir rezillik olamaz. Geçen cuma kalp atışını duymustum zaten bugün rapor için gittim aslında.Bir uzman doktor 3-4 pratisyen doktor vardı. Daha karnıma ultrasonu sürmeden haftan küçük alttan bakalım dedi. İtiraz etmedim bildiği vardır diye ama nasıl kurcaladi. Bir türlü bebeğin kalp atışını dinleyemedi.Ekranda gozukuyor ama bir türlü üstüne gidip dinletemedi kasıklarım nasıl ağrıdı.En sonunda tamam yeter canlı mi dedim canlı hayırlı olsun fln dedi. Ya bu nasillik bı rezillik muayne olalı 2-3 saat oldu sürekli acaba leke felan gelirmi diye bakıyorum kasıklarım nasıl ağrıyor. Keşke gitmeseydim. Bide rapor verir misiniz midem kötü dedim biz öyle bir rapor veremeyiz hamilesin diye mi vercez cart curt dediler. Gerçekten bin pişmanim

Progestan fitil en iyisidir ya. Ne yan etki yapar ne başka olumsuzluğu olur. Direkt keser kanamayla lekelenmeyi. Gönül rahatlığıyla kullanın.
Ben de fitil olarak kullanıyorum canım. Kahve leke geliyor arada onu kullanınca iyi geldi baya. Çünkü hep ayaktayım işte de,öğretmenim sabah akşam 200 mg olandan kullanıyorum.
Teşekkür ederim valla içimi rahatlattınız.Doktor yaşın ileri ilk gebelik yok nift testi mi ne bir sürü bişey anlatınca moralim bozuldu.Bide dün akşam böyle olunca.Kahve lekem kanamamda hiç yok batma hissi bi işte.Birde sık sık ama az idrar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…