2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Merhaba 🥰benim doktorum ilaç yazmaz yani sanmıyorum çok gerekirse bile yazmak istemez
Kedilerimi çok özlüyorum 😪
Biraz yedim şimdilik ama inşallah daha da kötü olmaz 🥹
Öncelikle merhaba herkese 🥰 ben de 8+3 günlük hamileyim. 2.gebeliğim. Bunda bulantım çok. Prilam dr diye bir ilaç kullanıyorum canım şuanda bulantı için akşamları üç tane içiyorum. Doktorum verdi. Sen de bir sor ve kullan bence. Ayrıca hamileliğimin başlarında ateşli hastalık geçirdim ben influenza. Ben gibi olan var mı :KK43: bebeğime bir şey olduysa diye içimde bir kurt var. Doktorum olmuş olsa muhtemelen kaybederdik dedi ama inş başka bir etkisi de olmamıştır 🙏

Merhaba kızlar, hamilelikte idrar renginde değişim gözlemleyen oldu mu? Benim hamileliğimden şüphelendiğim andan itibaren koyu ve hafif puslu gibiydi. Ama bugün rengi açıldı hafif. Sıvı tüketimime mümkün olduğunca dikkat ediyorum en başından beri. 10.haftada birden böyle değişince tedirgin oldum, sormak istedim..

İyi akşamlar canım kizlar🥰🥰💓 yaaa çevrenize söylediniz mi kızlar ailelere falan biz hala korkuyoruz ben Nazara da çok inanırım , sizlerin de bu konularda düşüncelerini merak diyorum 🤔😘

İyi akşamlar canım kizlar🥰🥰💓 yaaa çevrenize söylediniz mi kızlar ailelere falan biz hala korkuyoruz ben Nazara da çok inanırım , sizlerin de bu konularda düşüncelerini merak diyorum 🤔😘
Ben 12. Haftadan sonra iş yerine söylemeyi düşünüyorum
Ailem yok zaten
Eşim biliyor 🥹

Benim daha önce kayıplarım olduğu için beklemedeyim. Mümkün olduğu kadar söylememeyi düşünüyorum. En az 12 hafta. Sadece eşim, yakın arkadaşım ve doktorlar biliyor. Sigara içen, çaya düşkünlüğü ile bilinen biri olarak iyi idare ettiğimi düşünüyorum 😁
İyi akşamlar canım kizlar🥰🥰💓 yaaa çevrenize söylediniz mi kızlar ailelere falan biz hala korkuyoruz ben Nazara da çok inanırım , sizlerin de bu konularda düşüncelerini merak diyorum 🤔

Benim daha önce kayıplarım olduğu için beklemedeyim. Mümkün olduğu kadar söylememeyi düşünüyorum. En az 12 hafta. Sadece eşim, yakın arkadaşım ve doktorlar biliyor. Sigara içen, çaya düşkünlüğü ile bilinen biri olarak iyi idare ettiğimi düşünüyorum 😁
Ahahah çok iyi dedin 😊😊 en doğrusu bence de 12. Hafta ama eşim durmuyo maalesef

Ben çok sabırsız biriyimdir tüm sülale biliyor bence bilmeleride iyi benim için dua ediyorlar kim bilir belki dua kapısı açık olana denk gelir dua için söylüyorum herkeze

Merhaba kızlar, hamilelikte idrar renginde değişim gözlemleyen oldu mu? Benim hamileliğimden şüphelendiğim andan itibaren koyu ve hafif puslu gibiydi. Ama bugün rengi açıldı hafif. Sıvı tüketimime mümkün olduğunca dikkat ediyorum en başından beri. 10.haftada birden böyle değişince tedirgin oldum, sormak istedim..
Benim gun icinde degisiyo fildir fildir sabah kopkoyu oglen acik sari bazen renksiz diyebilecegim kadar acik sivi tuketimiyle alakali bence. Ama idrardan mi akintidan mi bilmiyorum pecetede hep sari sari leke goruyorum 🤷🏻

Beninde eşim ve annem dışında kimse bilmiyor.bana kalsa daha da söylemem hiç değilse cinsiyet öğrenene kadar. Ama bizim bebek 8 yıllık olunca bekleyeni çok 😁

Benim gun icinde degisiyo fildir fildir sabah kopkoyu oglen acik sari bazen renksiz diyebilecegim kadar acik sivi tuketimiyle alakali bence. Ama idrardan mi akintidan mi bilmiyorum pecetede hep sari sari leke goruyorum 🤷🏻
Hiç bugünkü kadar renksiz olmadığı için strese girdim, hoş koyuyken de enfeksiyon falan mı var diye giriyordum 💁🏼‍♀️ sarı leke ara ara oluyor bana da, tahlil yaptırdım şükür temiz çıktı. Bu arada isminizi ve profil fotoğrafınızı her gördüğümde gülümsüyorum bayılırım pheobe’ye 🤓

X