2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Pheebs bu arada yatak olayını nasıl düşünüyorsun? Ben havalar serinleyince odaları ayircam ama bebek doğunca kim nereye yatacak bilmiyorum elimizde su an bi tane park yatak var sadece. Montessori yataklar da çok hantal geliyo ama bilemedim

Ben odayı ayırdım canım kendi odasında park yatakta yatıyo şuan kızçe gelince anne yanı yatakta yatıcak. Artık oğlanın durumuna göre şekillenicem bende montessori değil de dümdüz 1.5 kişilik yataklar varya onlardan alıp yere atmak niyetim hem kardeş krizi yaşarsak eşimde yanında yatabilir böylece diye düşünüyorum

Aynen oyle canim bakalin kolaylikla duzelir insallah uykular bizde de

Ben de yere yatak atayım diye düşündüm de eşim yürür gider öyle dedi bilemedim montessoride de yürür ama

Masallah canim bizde de kelimeler artti ama birlestirme daha olmadi
Birleştirme için daha erken bence, kelimeleri olsun yeter zaten her şekilde derdini anlatıyorlar şu sıra. Ne yemek istediğini felan parmağıyla bu bu diye gösterip duruyor artık gerçekten bu kadar büyümüş olmaları her şeyi anlamaları beni şok ediyor

Aynennnnn kesinlikleeee birden guncellemelerin hizi artti ve artik gercekten buyuduler islerimiz daha kolaylastiii bizim tek uyku kaldi onu da cozersem baya kolayladim

Canim kacta uyutuyorsun ve kacta uyaniyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…