2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bende de aynı durum ateşli bide kaç gündür canım çıktı alt üst 4 kök diş birden geliyo. Kontrolümüz vardı doktor olabiliyor normal dedi
Iyıce agırlastım sankı 32+4 de gitmiştim doktora 2300 demıstı benım kıza dogumada daha var daha 34 haftalık patlıycam resmen

O çok işte 3 uykuya devam etmiş resmen. Yani benim gözlemlediğim daha çok aktivite yapınca uyanmaları azalıyor tembel bir gün geçirdiysek mutlaka uyanmalar artıyo. Olsun sen yine yastıkları at önüne atlasın debelensin emek yoksa yemete yok valla benim artım şu oldu 2 aylıktan itibaren yatağına ve uyku aralıklarına dikkat etmek. Onun dışında tabi gece boyunca 7 8 kere uyandığı oluyo bazen uyumadığı oluyo kucağımda uyuduğu oluyo bebek bu nihayetinde olacak

Meyve verebilirsiniz ama onun çok bi etkisi yokmuş zaten karnı tok anlaşılan yatmadan bezini değiştiriyorum bi de serin uyuyoruz yaz geldiğinden beri hiç örtünmüyor vantilatör açık oluyo. Usumeden etkilenmiyor ama sıcaktan etkileniyo. sıcak olunca kendini ordan oraya atıyor kafayı kaldırıp kaldırıp atıyor benimki de yürümüyor daha ama baya hareketli gün içinde müzik açıp oynamayı çok seviyo

Bizimkinin 2 alttan 4 üstten çıktı kaldı öyle aylardır. Her huzursuzluğunda parmak emdiginde diş çıkarıyor herhalde diyoruz hala bi şey yok

Hahhaa bızım kının de agzında parmak devamlı agzı akıyor patlamış yarısı çıkan dıslerın tamamen gözükür yakında ama dört gecedır ben bende degılım yorgunum halsızım yerındede durmuyor gunduzlerı nerdeyse üç aydır yürüyor evın ıcınde koşuyor resmenn al ayakkabılıgı boşaltmıs her yer ayakkabı öf öf
Bizimkinin 2 alttan 4 üstten çıktı kaldı öyle aylardır. Her huzursuzluğunda parmak emdiginde diş çıkarıyor herhalde diyoruz hala bi şey yok

Normal artık ağırlaşmak yaz bide yorucu bebekle hele. Allah kurtarsın az kaldı
Ya evet ne demessın az kalmıs öldüm lâ resmen bune anam spa asırı yaramaz ne çekmeceler kalıyor nede ayakkabı dolabı herşey yerlerde ulan kım yürü dedı buna üç aydır yürüyor canımı aldıaldı

Ben oraları başta kapatmadım ama sonra baktım bas edemiyorum çocuk kilidi taktım bi kaç yere takmadım sadece boşalttım ivir zıvır şeyler koydum onları deşiyo genelde bi kaç adım atmaya başladı yakında yürür heralde

Yürür canım allahın ıznıyle bızım kı yürüyosa ne oluyor ebemı vellıyor kalk kalk dıyıp duruyor bana gelmıycem diyorum gel dıyor anca

Kızlar başıma ilginç bir şey geldi bu aralar oğlum korkuyor ,, rüzgarda perde hareket ettiği için perdeden korkuyor ya bu yaşta erken değil mi anlatıyor da korktuğunu yani gösteriyor eliyle falan ağlayarak
Korkmalari normal bence büyüdüler artık
Mesela benimki oyuncak bebekten korktu şuan görse yine irkilir bağırır kaldırdım oyuncagi

Bizimki de kucak sever oldu eskiden hiç sevmezdi. Ama kucaklayamiyorum ikimiz de çok ağırız ondan yürüsün kendi işini kendi görsün istiyorum
Sende hamıleydın dımı bır ara benım kıde kucak delısıydı karnımı sıkıp duruyordu gobegımle ugrasıyor artık üstümde uyumaya çalışıyor hamışlıgı anladı sanırım şu bır ayda bıteydı doğum olsaydı rahat etseydım dıyecem doğumdan sonra kuvvet vere bıze

Korkmalari normal bence büyüdüler artık
Mesela benimki oyuncak bebekten korktu şuan görse yine irkilir bağırır kaldırdım oyuncagi
Bızım kıde tam tersi elektırık supugesı calısırken üstüne çıkıp oturuyor evı ön dakıkada cekeceksem bıle vır saate anca cekıyorum kabloyu felan cekıyor

Benimki de bi kaç gündür göbeğime yatmaya başladı kedi gibi hatta şu an göbeğimde uyumuş olabilir hiç sesi çıkmıyor

Hayırlısı olsun cnm ne kadar kaldı doğuma fazla kalmadı sanırım yakındıe doğum
Daha çok yaa kasımın 24 u olarak görünüyo. Yaza denk gelmesi iyi oldu en azından zaman hızlı geciyo. Ben de senin gebelik takvimine bakıyorum. Bi ara vay be 20. Haftalara gelmiş diyodum ben o haftalara geldim bi ara 24lerdeydin simdi ben oradayım. Bi bakmışım ben de 34 olmuşum

İnşallah abısı gıbı bekletmez okadar 38 veya 37 gıbı gelse keşke kızların kımı erken gelıyor derler kızım erken gelmkstı ay buda öyle olsa ne güzel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…