2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Yaa benim de bebeğim gecen sene 4 günlüktü ben o günler o kadar zorlanıyordum ki canım inan özlemiyorum şimdi daha güzel geliyor bana
Bende şimdi daha çok zorlanıyorum peşinde koşmaktan her yerim ağrıyor 😂 şimdi de güzel tabiki her saniyesi ayrı güzel iyi ki doğurmuşuz 🥹

İnsan yaşarken hengame tabi nasıl olur nasıl halledilir yapabiliyo muyum iyi mi diye kafayı yediği için elindekinin güzelliğini yeterince fark edemiyo 🥲 ikiniciye inşallah diyelim 🤭
Evet evet kesinlikle öyle oluyormuş. Senin bebiş özlemin olmadan geliyor ikinci 🫠 ben bir daha doğurmak ister miyim bilmiyorum ama etrafımda biri doğursa da sevsem keşke, bebek bağımlısı oldum 🥹

Evet evet kesinlikle öyle oluyormuş. Senin bebiş özlemin olmadan geliyor ikinci 🫠 ben bir daha doğurmak ister miyim bilmiyorum ama etrafımda biri doğursa da sevsem keşke, bebek bağımlısı oldum 🥹
Aynen öyle 🥲 valla hamilelikte bi daha asla diyorum ama sonra yine yapıyorum ahahab ben üçüncüyü de görürüm kesin

Anneler ya bebeklerden bagimsiz olarak bisey sormak istiyorum. Ben bi gogsumden emziriyorum oglumu diger memeyi hic tutmak istemedi. Simdi memeler arasi fark var baya ya bide kilo veriyorum sarkmada olmaya başladı. Bu memeler emzirme bitince kendine geliyor mu eskiye dönüyor mu? Deneyimli anneler bi aydinlatin beni

Anneler ya bebeklerden bagimsiz olarak bisey sormak istiyorum. Ben bi gogsumden emziriyorum oglumu diger memeyi hic tutmak istemedi. Simdi memeler arasi fark var baya ya bide kilo veriyorum sarkmada olmaya başladı. Bu memeler emzirme bitince kendine geliyor mu eskiye dönüyor mu? Deneyimli anneler bi aydinlatin beni
Ben birakali bir aya yakın oldu benim de göğsüm sarktı dediğin gibi kilo da verince

X